Δήλωση Γ. Πανούση για την υποψηφιότητα του στο Παν. Αιγαίου

19:28 - 14/11/2022

Ο  πρώην Πρύτανης του ΔΠΘ Γιάννης Πανούσης, ο οποίος είναι υποψήφιος για τη θέση εξωτερικού μέλους στο Πανεπιστήμιο Αιγαίου, απέστειλε στο esos την ακόλουθη δήλωση Αγαπητοί συνάδελφοι και φίλοι, Το ενδιαφέρον μου για συμμετοχή στο Συμβούλιο Διοίκησης  του Πανεπιστημίου Αιγαίου, εκπορεύεται από τη διάθεση να συμβάλλω, με τις γνώσεις  και την πείρα μου, στην περαιτέρω αναβάθμιση του Ιδρύματος. Σε καμία περίπτωση  δεν στόχευα να εμπλακώ στους εσωτερικούς συσχετισμούς δυνάμεων ή στη σύγκρουση αντιλήψεων. Εάν κάτι τέτοιο συμβαίνει παρακαλώ να θεωρήσετε δεδομένη τηνν απόσυρση  της υποψηφιότητάς μου. Με φιλικούς χαιρετισμούς  Γιάννης Πανούσης, Ομότιμος Καθηγητής

Διαβάστε Περισσότερα στο esos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ντόναλντ Τραμπ: Ώρα ανακοινώσεων για την υποψηφιότητα του 2024

Ο πρώην πρόεδρος των ΗΠΑ, Ντόναλντ Τραμπ, αναμένεται να ανακοινώσει τα ξημερώματα της Τετάρτης την υποψηφιότητά του για το 2024.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ esos.gr

Απειλούν με απεργία -αποχή από τη διαδικασία πρόσληψης των χιλιάδων αναπληρωτών εκπαιδευτικών

Ξεπέρασαν τους 550 οι "εθελοντές εκπαιδευτικοί" στις ομάδες εργασίας του ΙΕΠ «Μαζί για την Εκπαίδευση»

Κ. Πιερρακάκης: Aπό ψηφιακή πλατφόρμα του ΚΕΓ η εκμάθηση της ελληνικής γλώσσας

Επίτιμος διδάκτορας του ΔΙ.ΠΑ.Ε. αναγορεύτηκε ο Κώστας Θ. Γραμμένος

Οι αποφάσεις για τον προγραμματισμό των εξετάσεων Γενικών Λυκείων, Λυκείων Ε.Α.Ε., Γυμνασίων, ΕΠΑΛ και Λυκείων των ΕΝ.Ε.Ε.ΓΥ.-Λ.

Αφέθηκαν ελεύθερες χωρίς όρους η εκπαιδευτικός και η μητέρα στη Ρόδο