Λόλα Νταϊφά: Θύμα κλοπής η σιδηρά κυρία των δημοσίων σχέσεων – «Καπνός» αμύθητης αξίας κειμήλια

08:00 - 16/11/2022

Μέσα σε λίγα μόλις λεπτά, ο αμύθητος θησαυρός της σιδηράς κυρίας των δημοσίων σχέσεων, Λόλας Νταϊφά To άρθρο Λόλα Νταϊφά: Θύμα κλοπής η σιδηρά κυρία των δημοσίων σχέσεων – «Καπνός» αμύθητης αξίας κειμήλια δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λόλα Νταϊφά: «Άνοιξε» άθελά της την πόρτα σε ληστές – «Καπνός» αμύθητης αξίας κειμήλια

Χωρίς να το καταλάβει η Λόλα Νταϊφά «άνοιξε» την πόρτα σε ληστές οι οποίοι κατάφεραν να αποσπάσουν από το σπίτι της ιστορικά κειμήλια της οικογένειάς της, αξίας άνω των 600.000 ευρώ. Η γυναίκα που έχει συνδέσει άρρηκτα το όνομά της με τις δημόσιες σχέσεις του ANT1, δεν μπορούσε να πιστέψει πως άθελά της «συμμετείχε» στο ... Περισσότερα To άρθρο Λόλα Νταϊφά: «Άνοιξε» άθελά της την πόρτα σε ληστές – «Καπνός» αμύθητης αξίας κειμήλια δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Λόλα Νταϊφά: Θύμα κλοπής η σιδηρά κυρία των δημοσίων σχέσεων - «Ήταν κοσμήματα δεκάδων ετών»

  Θύμα κλοπής έπεσε η σιδηρά κυρία των δημοσίων σχέσεων, Λόλα Νταϊφά σύμφωνα με δημοσίευμα της εφημερίδας Espresso. Όπως αναφέρεται στο ρεπορτάζ,...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Θύμα κλοπής η σιδηρά κυρία των δημοσίων σχέσεων Λόλα Νταϊφά! «Καπνός» αμύθητης αξίας κειμήλια!

Μέσα σε λίγα μόλις λεπτά, ο αμύθητος θησαυρός της σιδηράς κυρίας των δημοσίων σχέσεων, Λόλας Νταϊφά έκανε «φτερά», σύμφωνα με το ρεπορτάζ του Νίκου Νικόλιζα στην Espresso. Όπως γράφει η εφημερίδα, μια λάθος κίνηση από την ίδια έμελλε να γίνει η αιτία να χαθούν ιστορικά κειμήλια της οικογένειάς της, αξίας άνω των 600.000 ευρώ. «Δεν […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Λόλα Νταϊφά: Θύμα κλοπής η σιδηρά κυρία των δημοσίων σχέσεων - «Καπνός» αμύθητης αξίας κειμήλια

Λόλα Νταϊφά: Θύμα κλοπής η σιδηρά κυρία των δημοσίων σχέσεων - «Καπνός» αμύθητης αξίας κειμήλια 16/11/2022 Μέσα σε λίγα μόλις λεπτά ο αμύθητος θησαυρός της σιδηράς κυρίας των δημοσίων σχέσεων, Λόλας Νταϊφά, έκανε «φτερά», σύμφωνα με το ρεπορτάζ του Νίκου Νικόλιζα στην Espresso. Όπως γράφει η εφημερίδα, μια λάθος κίνηση από την ίδια έμελλε να γίνει η αιτία να χαθούν ιστορικά κειμήλια της οικογένειάς της, αξίας άνω των 600.000 ευρώ. «Δεν περίμενα ποτέ πως εγώ η ίδια θα άνοιγα στους επίδοξους ληστές μου και θα έχανα όλα τα κοσμήματα, που χρονολογούνται ακόμη και από τον 18ο αιώνα» αναφέρει η Λόλα Νταϊφά στην εφημερίδα Espresso. Μάλιστα, η σπουδαιότητα της υ

Διαβάστε το στο filathlos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»