Γιώργος Παπαδόπουλος: «Ήξερα ότι η Φουρέιρα είναι έγκυος, έχω χάρισμα και το καταλαβαίνω από το πρόσωπο»

09:44 - 16/11/2022

Ο Γιώργος Παπαδόπουλος πραγματοποίησε τα γυρίσματα του promo trailer για τις νυχτερινές του εμφανίσεις στην Κύπρο, παρέα με τον Κωνσταντίνο […] The post Γιώργος Παπαδόπουλος: «Ήξερα ότι η Φουρέιρα είναι έγκυος, έχω χάρισμα και το καταλαβαίνω από το πρόσωπο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Παπαδόπουλος: «Ήξερα ότι η Ελένη Φουρέιρα είναι έγκυος, έχω χάρισμα»

Ο τραγουδιστής μίλησε με μεγάλη χαρά για την εγκυμοσύνη της συναδέλφου του, ενώ αποκάλυψε το μήνυμα που της έστειλε πριν καν εκείνη κάνει γνωστή την ευχάριστη είδηση 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Γιώργος Παπαδόπουλος: Ήξερα ότι η Ελένη Φουρέιρα είναι έγκυος - Έχω χάρισμα

Ο τραγουδιστής μίλησε με μεγάλη χαρά για την εγκυμοσύνη της συναδέλφου του, ενώ αποκάλυψε το μήνυμα που της έστειλε πριν καν εκείνη κάνει γνωστή την ευχάριστη είδηση

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Γιώργος Παπαδόπουλος: «Ήξερα ότι η Ελένη Φουρέιρα ήταν έγκυος»

Ο Γιώργος Παπαδόπουλος αποκαλύπτει πώς κατάλαβε ότι η Ελένη Φουρέιρα είναι έγκυος, πολύ πριν η ίδια το ανακοινώσει!Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Παπαδόπουλος: Ήξερα ότι η Φουρέιρα είναι έγκυος – Έχω χάρισμα και το καταλαβαίνω από το πρόσωπο!

Στην κάμερα του Happy Day μίλησε ο Γιώργος Παπαδόπουλος για την περιοδεία του στην Αμερική αλλά και για το εάν ο ίδιος γνώριζε από πριν για την εγκυμοσύνη της Ελένης Φουρέιρα.Στην κάμερα του Happy Day μίλησε ο Γιώργος Παπαδόπουλος για την περιοδεία του στην Αμερική αλλά και για το εάν ο ίδιος γνώριζε από πριν για την εγκυμοσύνη της Ελένης Φουρέιρα.«Χαίρομαι πάρα πολύ για την Ελένη, συγκινούμαι κιόλας, γιατί το ήθελε πάρα πολύ. Την πήρα τηλέφωνο, της έδωσα τις ευχές μου και της είπα όπου […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιώργος Παπαδόπουλος για Ελένη Φουρέιρα: «Ήξερα ότι είναι έγκυος, έχω χάρισμα και το καταλαβαίνω από το πρόσωπο»

Η Ελένη Φουρέιρα είναι έγκυος για πρώτη φορά και δεν ήταν λίγοι οι στενοί φίλοι και To άρθρο Γιώργος Παπαδόπουλος για Ελένη Φουρέιρα: «Ήξερα ότι είναι έγκυος, έχω χάρισμα και το καταλαβαίνω από το πρόσωπο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

«Ήξερα ότι είναι έγκυος, έχω χάρισμα και το καταλαβαίνω από το πρόσωπο»

Η Ελένη Φουρέιρα είναι έγκυος για πρώτη φορά και δεν ήταν λίγοι οι στενοί φίλοι και συνεργάτες της που το γνώριζαν πριν το ανακοινώσει η ίδια. Η κάμερα της εκπομπής Happy Day και η Ευάννα Ζουμπούρογλου συνάντησε τον Γιώργο Παπαδόπουλο και τον ρώτησε, εάν ο ίδιος γνώριζε από πριν για την εγκυμοσύνη της τραγουδίστριας. «Χαίρομαι […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»