Γεροβασίλη: Από τον ρόλο του ανήξερου στον ρόλο του θύματος ο κ. Μητσοτάκης, με στόχο τη συγκάλυψη

10:56 - 16/11/2022

«Η προσφυγή μου στη Δικαιοσύνη με την κατάθεση μήνυσης στον Άρειο Πάγο κατά παντός υπευθύνου ήταν καθήκον μου μετά τις αναφορές περί παρακολούθησης του κινητού μου τηλεφώνου. Η συστηματική έλλειψη διάθεσης της Κυβέρνησης να δώσει λύση σε όλο αυτό το σκάνδαλο που τραυματίζει σήμερα τη χώρα, τους θεσμούς και το πολίτευμα, η έλλειψη αντιδράσεων από τους αναγραφόμενους στη δημοσιευμένη λίστα παρακολουθούμενων, η πληθώρα δημοσιευμάτων που ξετυλίγουν καθημερινώς ένα δίκτυο παρακρατικό που φαίνεται να στήνεται με κέντρο το Μέγαρο Μαξίμου όλα αυτά συνθέτουν μία πολιτική δυστοπία για την οποία φέρει βαρύτατες ευθύνες η κυβέρνηση Μητσοτάκη και στην οποία έχουμε καθήκον ως πολιτικό προσωπικό της χώρ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Όλγα Γεροβασίλη: Από τον ρόλο του ανήξερου στον ρόλο του θύματος ο κ. Μητσοτάκης

Καθήκον της χαρακτήρισε την κατάθεση μήνυσης στον Άρειο Πάγο κατά παντός υπευθύνου, η γραμματέας της Κοινοβουλευτικής Ομάδας του ΣΥΡΙΖΑ,  Όλγα Γεροβασίλη. Μιλώντας στη δημόσια τηλεόραση για το θέμα των παρακολουθήσεων… Όλγα Γεροβασίλη: Από τον ρόλο του ανήξερου στον ρόλο του θύματος ο κ. Μητσοτάκης - Η ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ

Διαβάστε το στο naftemporiki.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

ΑΑΔΕ: Εταιρείες εμπορίας πετρελαιοειδών και διυλιστήρια θα ενημερώνουν άμεσα για παραβάσεις πρατηρίων

Διαμαρτυρίες για τη Γάζα σε εκδήλωση των Δημοκρατικών με παρόντες τον Μπάιντεν, τον Ομπάμα και τον Κλίντον

Ανοιξιάτικες δραστηριότητες για μικρούς και μεγάλους μέσα στη φύση

«Σκύλος στο δρόμο»: Μία διαφορετική γιορτή για τα αδέσποτα

Οι σχέσεις, οι διαδρομές, τα σχέδια, η συνεννόηση, τα λάθος μηνύματα και τα ονόματα για τις αντικαταστάσεις στο Μαξίμου

Ο τρόπος που τρως το τοστ λέει πολλά για την προσωπικότητα σου