Βίκυ Καγιά: Ποιος διάσημος του Χόλιγουντ την φλέρταρε αλλά δεν ανταποκρίθηκε

11:00 - 18/11/2022

Καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου στο «Τhe 2night show» ήταν χθες η Βίκυ Καγιά. Το γνωστό μοντέλο αποκάλυψε ότι στο παρελθόν έχει δεχτεί έντονο φλερτ από τον Τζουντ Λο, αλλά δεν ενέδωσε αφού, όπως είπε, ήταν στον κόσμο της. «Καλός είναι, αλλά δεν μου αρέσουν πολύ οι ξανθοί εμένα» ανέφερε. «Με το χέρι στην καρδιά δεν έχω αδικήσει και δεν έχω ενοχλήσει κανέναν. Έχω βοηθήσει με την καρδιά μου, με ότι έχω, με διασυνδέσεις, με χρήματα, με ότι μπορώ να βοηθήσω και το έχω κάνει με χαρά χωρίς να περιμένω ποτέ ευχαριστώ. Απλά δεν περίμενα και το αντίθετο. Αν είχα να ζητήσω συγγνώμη θα το έκανα, είμαι καθαρή με τη συνείδησή μου» είπε μεταξύ άλλων. «Πιστεύω ότι ο κόσμος έχει ανάμεικτα συναισθήματα

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Προβάδισμα στην ακροδεξιά δίνουν δημοσκοπήσεις – Εκλογές ζητά η Μαρίν Λεπέν

Ανησυχία ότι η Ρωσία μπορεί να επιτεθεί στο ΝΑΤΟ σε 5-8 χρόνια – Τι προβλέπει ανώτατος Γερμανός αξιωματούχος

Μιχάλης Ρακιντζής: Πετούσα ελικόπτερο χωρίς δίπλωμα – Το έχω παρκάρει μέχρι και στη Λεωφόρο Ποσειδώνος

Υπάρχει διαφορά με Παναθηναϊκό για Ντραγκόφσκι – Βρήκε… νέο Μπρινιόλι, τον Μπρένο

Ο Κωνσταντίνος Σιδηρόπουλος θα είναι ο αντικαταστάτης του Δημήτρη Παπανώτα στο ευρωψηφοδέλτιο του ΣΥΡΙΖΑ

Απάτες άνω των 138.000 ευρώ εξιχνίασε η ΕΛ.ΑΣ. – Πώς δρούσε το κύκλωμα