Γεωργιάδης για Ρουβίκωνα: Πίσω από την επίθεση στο σπίτι μου είναι ο ΣΥΡΙΖΑ

11:22 - 18/11/2022

«Όποιος πολιτικός στοχοποιείται με τον ΣΥΡΙΖΑ, μετά από λίγες ώρες ο Ρουβίκωνας κάνει επίθεση»Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε Περισσότερα στο eretikos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γεωργιάδης για Ρουβίκωνα: Πίσω από την επίθεση στο σπίτι μου είναι ο Τσίπρας και ο ΣΥΡΙΖΑ

υπουργός Ανάπτυξης και Επενδύσεων, Άδωνις Γεωργιάδης, μιλώντας στον ΑΝΤ1 και αναφερόμενος στην «παρέμβαση» του Ρουβίκωνα στο σπίτι του, είπε ότι είχε αποχωρήσει από το σπίτι του μαζί με τη σύζυγο του για να πάνε σε μια κοινωνική εκδήλωση, όταν μετά από λίγα λεπτά τον πήραν τηλέφωνο τα παιδιά του και φοβισμένα τον ενημέρωσαν για ότι […] The post Γεωργιάδης για Ρουβίκωνα: Πίσω από την επίθεση στο σπίτι μου είναι ο Τσίπρας και ο ΣΥΡΙΖΑ appeared first on Λόγια-Σταράτα.

Διαβάστε το στο logiastarata.gr

Γεωργιάδης για Ρουβίκωνα: Πίσω από την επίθεση στο σπίτι μου είναι ο Τσίπρας και ο ΣΥΡΙΖΑ

«Μην κάνουμε ότι πέφτουμε από τα σύννεφα. Όποιος πολιτικός στοχοποιείται με τον ΣΥΡΙΖΑ, μετά από λίγες ώρες ο Ρουβίκωνας κάνει επίθεση. Πού ήταν οι επιθέσεις επί ΣΥΡΙΖΑ;» ανέφερε χαρακτηριστικά ο Άδωνις Γεωργιάδης Ουπουργός Ανάπτυξης και Επενδύσεων, Άδωνις Γεωργιάδης, μιλώντας στον ΑΝΤ1 και αναφερόμενος στην «παρέμβαση» του Ρουβίκωνα στο σπίτι του, είπε ότι είχε αποχωρήσει από το σπίτι του μαζί […]

Διαβάστε το στο lamianow.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ eretikos.gr

Η Ολυμπιακή φλόγα στη γέφυρα Ρίου – Αντιρρίου

To ηφαίστειο που εκτοξεύει χρυσό αξίας χιλιάδων ευρώ την ημέρα

24 Απριλίου του 1915: Η γενοκτονία των Αρμενίων

ΔΥΠΑ: Στις 27 Απριλίου η «Ημέρα Καριέρας» στη Θεσσαλονίκη

Στέφανος Κασσελάκης: Ποια είναι η καλύτερη συμβουλή που του έδωσε ο Τσίπρας (βίντεο)

Συναρπαστικό! Η τεχνητή νοημοσύνη «διαβάζει» τα μυστήρια του διαστήματος (βίντεο)