«Οι άνθρωποι που σε διαβάλλουν θέλουν κάτι που έχεις» απαντά στα αρνητικά σχόλια η Καγιά

14:02 - 18/11/2022

Η Βίκυ Καγιά καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου μίλησε για την καριέρα της στο εξωτερικό και την πετυχημένη πορεία της στο χώρο του μόντελινγκ και όχι μόνο… «Έχω αποφασίσει ότι ο μόνος τρόπος για να μην δηλητηριάζω το μυαλό μου είναι να μην συνδέω τον εαυτό μου με κανέναν άλλο και δεύτερον τα περνάω όλα πιο Το άρθρο «Οι άνθρωποι που σε διαβάλλουν θέλουν κάτι που έχεις» απαντά στα αρνητικά σχόλια η Καγιά εμφανίστηκε πρώτα στο Paraskhnio.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο paraskhnio.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ paraskhnio.gr

Ταμπουρώθηκε στο ιρανικό προξενείο στο Παρίσι υποστηρίζοντας πως είχε εκρηκτικά!

G7: Όχι νέα κλιμάκωση στη Μέση Ανατολή – Στο τραπέζι η χρησιμοποίηση «παγωμένων» ρωσικών κεφαλαίων υπέρ της Ουκρανίας

Τηλεδιάσκεψη Γεραπετρίτη και Κεραμέως με Έλληνες πρέσβεις και προξενους για την επιστολική ψήφο

Έκτακτο Δελτίο Επικίνδυνων Καιρικών Φαινομένων: Πού και πότε θα χτυπήσει τις επόμενες ώρες η κακοκαιρία

ΑΑΔΕ: Έναρξη λειτουργίας του Κέντρου Φορολογίας Κεφαλαίου Αττικής την Δευτέρα 22 /4

Για 2η συνεχή χρονιά η Lidl Ελλάς ενισχύει το έργο της UNICEF για την προστασία των παιδιών