Μάριος Αθανασίου: «Φοβάμαι τις ακρίδες, έχω ακριδοφοβία»

14:48 - 23/11/2022

Με αφορμή την παράσταση Ποντικοπαγίδα μίλησε ο Μάριος Αθανασίου στην κάμερα της εκπομπής «Πρωίαν σε είδον, την μεσημβρίαν» την Τετάρτη στην […] The post Μάριος Αθανασίου: «Φοβάμαι τις ακρίδες, έχω ακριδοφοβία» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μάριος Αθανασίου: Φοβάμαι τις ακρίδες, έχω ακριδοφοβία

“Δυστυχώς μένω με άλλους ανθρώπους και για αυτό με ενοχλεί πάρα πολύ γιατί όλοι θέλουν να υπάρχει τάξη παντού” δήλωσε ο Μάριος Αθανασίου. Ο Μάριος Αθανασίου μίλησε στο Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν για τους ψυχαναγκασμούς και τις φοβίες που έχει. Πιο συγκεκριμένα, ο Μάριος Αθανασίου σημείωσε χαρακτηριστικά πως «τα τελευταία χρόνια νομίζω πως η ... Περισσότερα To άρθρο Μάριος Αθανασίου: Φοβάμαι τις ακρίδες, έχω ακριδοφοβία δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Μάριος Αθανασίου: «Φοβάμαι τις ακρίδες, έχω ακριδοφοβία» (vid)

«Έχω πολλού ψυχαναγκασμούς, διάφορα πράγματα, όλα προσπαθώ να τα κάνω με πρόγραμμα» εξομολογείται ο Μάριος Αθανασίου.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Μάριος Αθανασίου: Φοβάμαι τις ακρίδες, έχω ακριδοφοβία

 Με αφορμή την παράσταση Ποντικοπαγίδα στην οποία πρωταγωνιστεί ο Μάριος Αθανασίου παραχώρησε συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής «Πρωίαν σε είδον, την μεσημβρίαν» την Τετάρτη (23/11). Ο ηθοποιός αναφέρθηκε στους ψυχαναγκασμούς του, δήλωσε πως είναι προληπτικός ενώ αναφέρθηκε και στη φοβία που έχει για τις… ακρίδες. «Τα τελευταία χρόνια νομίζω πως η μεγαλύτερη μου δύναμη είναι η υπομονή ενώ η μεγαλύτερη μου αδυναμία τα γλυκά. Ένας ψυχαναγκασμός που έχω στο σπίτι είναι πως… θέλω να υπάρχει ακαταστασία. Η τάξη με ταράζει και δεν την μπορώ» ανέφερε αρχικά ο Μάριος Αθανασίου. «Δεν μου αρέσει η τακτοποίηση, ειδικά στον προσωπικό μου χώρο δεν την θέλω. Δυστυχώς μένω με άλλους ανθρώπου

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μάριος Αθανασίου: «Έχω ακριδοφοβία, φοβάμαι τις ακρίδες»

Με αφορμή την παράσταση Ποντικοπαγίδα μίλησε ο Μάριος Αθανασίου στην κάμερα της εκπομπής «Πρωίαν σε είδον, την μεσημβρίαν» την Τετάρτη στην ΕΡΤ1.

Διαβάστε το στο thebest.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»