Χρήστος Βαλαβανίδης: «Πριν από το εγκεφαλικό ήμουν πολύ οξύθυμος»

18:58 - 23/11/2022

Ο Χρήστος Βαλαβανίδης βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Στούντιο 4» και μίλησε για το εγκεφαλικό που έπαθε αλλά και το πόσο άλλαξε ο χαρακτήρας του μετά από αυτό. «Στα καμαρίνια, πριν την παράσταση έχασα τον κόσμο. Έπεσα σε μία γωνία, με βούτηξε ο Κώστας Σπυρόπουλος, με πήγε στο νοσοκομείο και με έσωσε. Με πήρε εγκαίρως στο νοσοκομείο και με πρόλαβαν» είπε […] The post Χρήστος Βαλαβανίδης: «Πριν από το εγκεφαλικό ήμουν πολύ οξύθυμος» appeared first on OK.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χρήστος Βαλαβανίδης: Μετά το εγκεφαλικό με χαίρεται η γυναίκα μου, πριν ήμουν επιθετικός και οξύθυμος

Ο ταλαντούχος ηθοποιός μίλησε για τις δύσκολες στιγμές που βιώσε με την περιπέτεια της υγείας του και το εγκεφαλικό που υπέστη.

Διαβάστε το στο in.gr

Χρήστος Βαλαβανίδης: Όταν αστυνομικός του ζήτησε να τον… βρίσει

Στο πλατό της εκπομπής Στούντιο 4 της ΕΡΤ βρέθηκε καλεσμένος ο ηθοποιός Χρήστος Βαλαβανίδης και αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, σε ένα περιστατικό που του έτυχε λόγω της αναγνωρισιμότητας με πρωταγωνιστή μάλιστα έναν… αστυνομικό. «Είχαμε βγει με τον μακαρίτη τον Μάνεση μετά το γύρισμα να πιούμε ένα ποτό και να ξεκουραστούμε. Πήγαμε στην Γλυφάδα. Πίναμε ουίσκι και μία παρέα μεγάλη μας κοιτούσε και γελούσε. Του λέω ελπίζω να γλιτώσουμε σήμερα τον εξευτελισμό να μας βιάσουν» είπε αρχικά ο Χρήστος Βαλαβανίδης. «Λέω πολύ κοιτάνε και μετά άρχισαν τα κεράσματα να μας στέλνουν ουίσκι. Κάποια στιγμή σηκώνεται ένας από αυτούς, έρχεται κοντά μου και μου λέει βρίσε με, όπως βρίζεις στην τηλεόραση. Γ…ώ το κ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»