Ξέσπασε σε λυγμούς με την πρόταση του Νίκου Κοκλώνη – «Νιώθω πολύ μόνη μου στη ζωή»

12:20 - 25/11/2022

Η μεγάλη έκπληξη του Νίκου Κοκλώνη στην Κατερίνα Καινούργιου έκανε την παρουσιάστρια να ξεσπάσει σε κλάματα To άρθρο Ξέσπασε σε λυγμούς με την πρόταση του Νίκου Κοκλώνη – «Νιώθω πολύ μόνη μου στη ζωή» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Καινούργιου: Ξέσπασε σε κλάματα στην εκπομπή της – «Νιώθω πολύ μόνη μου στη ζωή»

Η Κατερίνα Καινούργιου ξέσπασε σε κλάματα στον αέρα της εκπομπής της το μεσημέρι της Παρασκευής (25/11), ανήμερα της ονομαστικής της εορτής. Αφορμή ήταν ο φίλος της Νίκος Κοκλώνης, με την Κατερίνα Καινούργιου να μιλάει συγκινημένη για τη σχέση της με τον παρουσιαστή και με δάκρυα στα μάτια να λέει: «Συγγνώμη, συγκινήθηκα τόσο πολύ. Ο Νίκος για μένα είναι αδελφός μου, είναι ο καλύτερός μου φίλος, το στήριγμά μου. Και γενικότερα επειδή τα τελευταία χρόνια της ζωής μου, στα θέματα της προσωπικής μου ζωή και σε άλλα θέματα έχω λίγο ταλαιπωρηθεί, όσο ήταν ο Νίκος δίπλα μου, ακόμα και σε δύσκολες στιγμές που νοσηλεύτηκα, ήταν μόνο αυτός ο άνθρωπος δίπλα μου. Νιώθω πολύ μόνη μου στη ζωή».

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ξέσπασε σε λυγμούς η Κατερίνα Καινούργιου: «Νιώθω πολύ μόνη μου στη ζωή»

Την ονομαστική της εορτή έχει σήμερα η Κατερίνα Καινούργιου, η οποία από το πρωί δέχεται τις ευχές των αγαπημένων της προσώπων και των συνεργατών της. Ανάμεσα σε αυτούς και ο Νίκος Κοκλώνης, ο οποίος έκανε μια μοναδική έκπληξη στην παρουσιάστρια, που την έκανε να ξεσπάσει σε λυγμούς. Συγκεκριμένα, η Κατερίνα Καινούργιου με δάκρυα στα μάτια […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ξέσπασε σε κλάματα η Κατερίνα Καινούργιου: "Νιώθω πολύ μόνη μου στη ζωή"

"Τα τελευταία χρόνια της ζωής μου, στα θέματα της προσωπικής μου ζωή και σε άλλα θέματα έχω λίγο ταλαιπωρηθεί"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»