Απόστολος Γκλέτσος: «Το πρώτο πράγμα που ρωτάω το πρωί είναι η τηλεθέαση για να δω αν θα κοπούμε»

15:32 - 26/11/2022

Ο Απόστολος Γκλέτσος παραχώρησε μία συνέντευξη στην εκπομπή DOT. Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για τις δυσκολίες στον χώρο […] The post Απόστολος Γκλέτσος: «Το πρώτο πράγμα που ρωτάω το πρωί είναι η τηλεθέαση για να δω αν θα κοπούμε» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γκλέτσος: «Το πρώτο πράγμα που ρωτάω είναι η τηλεθέαση για να δω αν θα κοπούμε»

Ο Απόστολος Γκλέτσος παραχώρησε μία συνέντευξη στην εκπομπή DOT. Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για τις δυσκολίες στον χώρο της υποκριτικής, την ενασχόλησή του με την πολιτική στον Δήμο Στυλίδας αλλά και τα νούμερα της τηλεθέασης που τον επηρεάζουν.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Απόστολος Γκλέτσος: «Δεν είμαι χομπίστας- Το πρώτο πράγμα που ρωτάω είναι η τηλεθέαση για να δω αν θα κοπούμε»

Συνέντευξη στην εκπομπή DOT έδωσε ο Απόστολος Γκλέτσος, ο οποίος μίλησε μεταξύ άλλων για τις δυσκολίες στον χώρο της υποκριτικής, την ενασχόλησή του με την πολιτική στον Δήμο Στυλίδας αλλά και τα νούμερα της τηλεθέασης που τον επηρεάζουν.Συνέντευξη στην εκπομπή DOT έδωσε ο Απόστολος Γκλέτσος, ο οποίος μίλησε μεταξύ άλλων για τις δυσκολίες στον χώρο της υποκριτικής, την ενασχόλησή του με την πολιτική στον Δήμο Στυλίδας αλλά και τα νούμερα της τηλεθέασης που τον επηρεάζουν.«Δεν είμαι χομπίστας. Είμαι ένας σκληρά εργαζόμενος γι’ αυτά τα χρήματα, που τα έχω ανάγκη για να κάνω […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Απόστολος Γκλέτσος: Το πρώτο πράγμα που ρωτάω το πρωί είναι η τηλεθέαση για να δω αν θα κοπούμε

«Δεν δουλεύω από χόμπι, χρειάζομαι τα χρήματα για να κάνω εκλογές»

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

MasterChef – Έβγαλε την ποδιά και έφυγε σε μονομαχία θρίλερ: «Με έχει πιάσει ταχυπαλμία»

Σπαράζει η Ελένη Βιτάλη στο «αντίο» για τον αδελφό της: «Πέρναγες τα πάθη του Χριστού, ματάκια μου λατρεμένα»

Νανά Παλαιτσάκη: «Λυπάμαι πάρα πολύ για τον Δημήτρη Παπανώτα»

Δημήτρης Παπανώτας κατά Δημήτρη Πανόπουλου: «Βασιλικότερος του βασιλέως ο πιτσιρικάς;»

Δώρα Τσαμπάζη για Δημήτρη Παπανώτα: «Στο αμοντάριστο υλικό βρίσκω και άλλα προβληματικά σημεία»

Χριστόφορος Παπακαλιάτης: «Είναι άδικο να συγκριθεί το Maestro με άλλες ελληνικές σειρές»