Γεωργιάδης: Στην ένταξη της Swat Security στον Αναπτυξιακό δεν είχα καμμία εμπλοκή

18:52 - 26/11/2022

Γεωργιάδης: Στην ένταξη της Swat Security στον Αναπτυξιακό δεν είχα καμμία εμπλοκήvdounis Σαβ, 26/11/2022 - 18:49

Διαβάστε Περισσότερα στο sofokleousin.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γεωργιάδης: Δεν είχα καμμία εμπλοκή στην ένταξη της Swat Security στον Αναπτυξιακό

«Στην ένταξη της Swat Security στον Αναπτυξιακό δεν είχα καμμία εμπλοκή, καθώς, πέραν όλων των άλλων, δεν έχω αρμοδιότητα»...

Διαβάστε το στο Zougla

Γεωργιάδης: : Δεν είχα καμία εμπλοκή στην ένταξη της Swat Security στον Αναπτυξιακό

«Στην ένταξη της Swat Security στον Αναπτυξιακό δεν είχα καμία εμπλοκή, καθώς, πέραν όλων των άλλων, δεν έχω αρμοδιότητα». Αυτό αναφέρει ο υπουργός Ανάπτυξης και Επενδύσεων ‘Αδωνις Γεωργιάδης σε ανάρτησή του στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης σχετικά με δημοσίευμα της εφημερίδος “Δημοκρατία” και χθεσινή ανακοίνωση του ΣΥΡΙΖΑ για την υπαγωγή σε καθεστώς ενίσχυσης του Αναπτυξιακού νόμου της εταιρίας Swat Security . Ο υπουργός επιπλέον υπογραμμίζει ότι: «στην ένταξη στον Αναπτυξιακό, για μία εταιρεία, ούτε παρεμβάλλεται, ούτε θα μπορούσε να παρέμβει η Πολιτική Ηγεσία. Η διαδικασία είναι αυστηρά υπηρεσιακή». Πιο αναλυτικά η ανάρτηση του υπουργού έχει ως εξής: «Επειδή ποτέ δεν αφή

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Γεωργιάδης: Στην ένταξη της Swat Security στον Αναπτυξιακό δεν είχα καμμία εμπλοκή, δεν έχω αρμοδιότητα

«Στην ένταξη της Swat Security στον Αναπτυξιακό δεν είχα καμμία εμπλοκή, καθώς, πέραν όλων των άλλων, δεν έχω αρμοδιότητα».

Διαβάστε το στο lykavitos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ sofokleousin.gr

Η ΑΕΚ σάρωσε τον Παναθηναϊκό και "καπάρωσε"το τίτλο

Σαουδική Αραβία: Ο βασιλιάς Σαλμάν εισήχθη σε νοσοκομείο για ιατρικές εξετάσεις

Wall Street: Οριακές μεταβολές με το βλέμμα σε ΑΕΠ και πληθωρισμό

Β. Μακεδονία: Μεγάλο προβάδισμα της υποψήφιας του VMRO- DPMNE στις προεδρικές εκλογές

AEGEAN: Πού θα ταξιδέψουν οι Έλληνες το φετινό Πάσχα - Οι top προορισμοί εσωτερικού και εξωτερικού

Ο Πάνος Τσακλόγλου για τις προκλήσεις και τις προοπτικές στη συμπληρωματική ασφάλιση