Τροχαίο δυστύχημα στη Θεσσαλονίκη: «Καλό ταξίδι άγγελέ μας» - Λουλούδια και κάρτες στο σημείο όπου σκοτώθηκε η 21χρονη

14:34 - 28/11/2022

«Στο πιο όμορφο κορίτσι που έχω δει ποτέ», γράφει μια από τις κάρτες  - Προφυλακιστέος κρίθηκε ο 26χρονος που παρέσυρε τη φοιτήτρια 

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θεσσαλονίκη: «Σ’αγαπώ κορίτσι μου» – Λουλούδια, κάρτες και κεράκια στο σημείο που σκοτώθηκε η 21χρονη

Λευκά λουλούδια και κεράκια αφήνει ο κόσμος, κοντά στο σημείο όπου η 21χρονη Έμμα σκοτώθηκε, όταν τη χτύπησε με το αυτοκίνητό του ένας 26χρονος και την εγκατέλειψε αιμόφυρτη στην άσφαλτο. «Σ΄αγαπώ κορίτσι μου», «καλό ταξίδι άγγελέ μας, σ’ αγαπάμε», «στο πιο όμορφο κορίτσι που έχω δει ποτέ» είναι, σύμφωνα με το thestival.gr, μερικά από τα μηνύματα που έχουν αφήσει γνωστοί της νεαρής φοιτήτριας από την Κρήτη στο σημείο που σκοτώθηκε, στο ύψος της Καμάρας στη Θεσσαλονίκη. Δείτε τις φωτογραφίες από τα λουλούδια και τις κάρτες στη μνήμη της 21χρονης: Υπενθυμίζεται ότι η 21χρονη φοιτήτρια άφησε την τελευταία της πνοή το βράδυ της Κυριακής, έπειτα από μεγάλη μάχη που έδωσε για να κρατηθεί στη ζω

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Θεσσαλονίκη: «Καλό ταξίδι άγγελέ μας» - Λευκά λουλούδια στο σημείο της παράσυρσης της 21χρονης φοιτήτριας - Εικόνες

Η 21χρονη κατέληξε την Κυριακή.

Διαβάστε το στο real.gr

Τροχαίο δυστύχημα στη Θεσσαλονίκη: «Καλό ταξίδι άγγελέ μας» – Λουλούδια και κάρτες στο σημείο όπου σκοτώθηκε η 21χρονη

«Στο πιο όμορφο κορίτσι που έχω δει ποτέ», γράφει μια από τις κάρτες - Προφυλακιστέος κρίθηκε ο 26χρονος που παρέσυρε τη φοιτήτρια. Το άρθρο Τροχαίο δυστύχημα στη Θεσσαλονίκη: «Καλό ταξίδι άγγελέ μας» – Λουλούδια και κάρτες στο σημείο όπου σκοτώθηκε η 21χρονη εμφανίστηκε πρώτα στο ΕΚΚΛΗΣΙΑ ONLINE.

Διαβάστε το στο ekklisiaonline.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Αφρικανική σκόνη: Πώς επηρεάζει το αναπνευστικό, την καρδιά, τις αλλεργίες και το ανοσοποιητικό - Συστάσεις από την Πνευμονολογική Εταιρεία

Νηστίσιμα τρουφάκια σοκολάτας με ταχίνι και χουρμάδες σε 15′

19χρονος άνδρας με σύνδρομο Down τερματίζει τον μαραθώνιο του Λονδίνου και σπάει ρεκόρ

Παύλος Μαρινάκης για δολοφονία Λυγγερίδη: Δεν άργησε η αστυνομία, έκανε αυτό που έπρεπε να κάνει

Νίκος Τσάκος: Η ΤΕΝ ενισχύσει το πράσινο αποτύπωμά της μέσω απόκτησης και ναυπήγησης οικολογικών πλοίων

Γιώργος Λυγγερίδης: Νιώθουμε δικαίωση, μπράβο στην αστυνομία για τις συλλήψεις, λέει η ξαδέρφη του