Γιώργος Μαυρίδης: «Αυτό που με εξίταρε στην Κρίστι είναι όταν μου είπε πως έχει ένα παιδί»

11:48 - 29/11/2022

Ο Γιώργος Μαυρίδης και η Κρίστη Καθάργια παραχώρησαν κοινή συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής «Breakfast@Star» και To άρθρο Γιώργος Μαυρίδης: «Αυτό που με εξίταρε στην Κρίστι είναι όταν μου είπε πως έχει ένα παιδί» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Μαυρίδης: Με εξίταρε όταν η Κρίστυ μου είπε ότι έχει παιδί

Δείτε το βίντεο με τις δηλώσεις του ζευγαριού

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Γιώργος Μαυρίδης στην Κρίστι Καθαργιά: «Αυτό που με εξίταρε είναι όταν μου είπε πως έχει ένα παιδί»

Ο Γιώργος Μαυρίδης και η Κρίστη Καθαργιά μιλώντας στην κάμερα της εκπομπής «Breakfast@Star», αναφέρθηκαν μεταξύ άλλων στη γνωριμία τους, την πρόταση γάμου στην παραλία, την εμπειρία τους από τη μακρινή Ασία αλλά και τα επόμενα τηλεοπτικά τους σχέδια. «Αυτό που με εξίταρε και είπα ότι ναι, οκ είμαστε εδώ, είναι όταν μου είπε ότι έχει […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Γιώργος Μαυρίδης: "Με εξίταρε όταν η Κρίστυ μου είπε ότι έχει παιδί"

Όσα δήλωσε

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»