Θανάσης Λάλας: Η σπάνια αναφορά στην Άννα Δρούζα και το παιδί τους, έξι χρόνια μετά τον χωρισμό

14:06 - 29/11/2022

Για την απόφασή του να εγκαταλείψει την δημοσιογραφία αλλά και τις σχέσεις του σήμερα με την To άρθρο Θανάσης Λάλας: Η σπάνια αναφορά στην Άννα Δρούζα και το παιδί τους, έξι χρόνια μετά τον χωρισμό δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θανάσης Λάλας για Άννα Δρούζα: Η σπάνια αναφορά στην πρώην γυναίκα του και το παιδί τους, μετά τον χωρισμό

Για την απόφασή του να εγκαταλείψει την δημοσιογραφία, αλλά και τις σχέσεις του σήμερα με την Άννα Δρούζα μίλησε ο Θανάσης Λάλας στο «Πρωινό». «Έφυγα από την δημοσιογραφία όταν έφυγαν από τη ζωή οι δάσκαλοί μας. Εγώ θέλω να ζω με τους δασκάλους μου παρέα. Μεγάλωσα με μια παρέα ανθρώπων, μπήκαμε μαζί σε μια ιστορική […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Τσολάκη για Δημήτρη Ουγγαρέζο: «Νομίζω ήταν τσαντισμένος, τον πείραξαν περισσότερο αυτοί οι δύο άνθρωποι»

Σασμός: Αυτό είναι το νέο πρόσωπο που «εισβάλλει» στη σειρά και φέρνει τα πάνω – κάτω σε Αργυρώ και Αστέρη

Ελένη Χατζίδου – Ετεοκλής Παύλου: Η κόρη τους παραμένει στο νοσοκομείο – Όσα είπαν στην έναρξη της εκπομπής

Στάθης Σχίζας για Αλεξάνδρα Παναγιώταρου: «Γιατί να στενοχωρηθώ; Δεν θα αναλύσω πώς εννοούσε αυτό που είπε»

PALERMO: Τα νέα all-day, fashionable sneakers της PUMA!

Αποκλειστικό: O Δημήτρης Σκαρμούτσος απαντά στο TLIFE για το δημοσίευμα του χωρισμού του