Πίτσα Παπαδοπούλου: Δύσκολες ώρες για την γνωστή τραγουδίστρια

19:24 - 29/11/2022

Πολύ δύσκολες είναι οι τελευταίες ώρες για την Πίτσα Παπαδοπούλου, η οποία γνωστοποίησε μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο instagram μια πολύ δυσάρεστη είδηση.Πολύ δύσκολες είναι οι τελευταίες ώρες για την Πίτσα Παπαδοπούλου, η οποία γνωστοποίησε μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο instagram μια πολύ δυσάρεστη είδηση.Η σπουδαία κυρία του ελληνικού πενταγράμμου αναγκάστηκε να αποχαιρετήσει για τελευταία φορά ένα πολύ κοντινό της πρόσωπο, μια απώλεια που θα της στοιχήσει πολύ. Πρόκειται για έναν άνθρωπο, που πορεύθηκε στο […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πίτσα Παπαδοπούλου: Δύσκολες ώρες για την αγαπημένη τραγουδίστρια

Διαβάστε το στο real.gr

Πίτσα Παπαδοπούλου: Δύσκολες ώρες για την αγαπημένη τραγουδίστρια

Δύσκολες στιγμές βιώνει τις τελευταίες μέρες η Πίτσα Παπαδοπούλου, καθώς έφυγε από τη ζωή ένα αγαπημένο της πρόσωπο. Πρόκειται για τη Μαρία Πνευματικού, μια γυναίκα που πορεύθηκε στο πλευρό της αγαπημένης τραγουδίστριας περισσότερα από 40 χρόνια. Tη δυσάρεστη είδηση έκανε γνωστή η Πίτσα Παπαδοπούλου, η οποία αποχαιρέτισε την αγαπημένη της φίλη με μια συγκινητική ανάρτηση. […] The post Πίτσα Παπαδοπούλου: Δύσκολες ώρες για την αγαπημένη τραγουδίστρια appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Πίτσα Παπαδοπούλου: Δύσκολες ώρες για την αγαπημένη τραγουδίστρια

Δύσκολες στιγμές βιώνει τις τελευταίες μέρες η Πίτσα Παπαδοπούλου, καθώς έφυγε από τη ζωή ένα αγαπημένο της πρόσωπο. Πρόκειται για τη Μαρία Πνευματικού, μια γυναίκα που πορεύθηκε στο πλευρό της αγαπημένης τραγουδίστριας περισσότερα από 40 χρόνια. Tη δυσάρεστη είδηση έκανε γνωστή η Πίτσα Παπαδοπούλου, η οποία αποχαιρέτισε την αγαπημένη της φίλη με μια συγκινητική ανάρτηση. […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Ελένη Μενεγάκη: «Είμαι το καλύτερο αφεντικό, αλλά είμαι και το δυσκολότερο»

Πρώτη παρουσία του Ντάνι Αλβες στα δικαστήρια για να τηρήσει τους όρους αποφυλάκισης

Αύριο στο υπουργικό Συμβούλιο ανακοινώνεται η νέα αύξηση στον κατώτατο μισθό

Το σαρδάμ της Δέσποινας Καμπούρη που… διέλυσε το πλατό του «Πάμε Δανάη»

Ο Θεόδωρος Παπαθεοδώρου αντιπρόεδρος στο κόμμα Δημοκράτες

Μαριάντα Πιερίδη: «Μου αρέσει που προκαλεί ενδιαφέρον η προσωπική μου ζωή»