Χαριστέας: Έχασα το διαβατήριο και έδειξα αποκόμματα για να καταλάβουν ποιος είμαι! (video)

10:04 - 30/11/2022

Ο πρώην διεθνής ποδοσφαιριστής, Άγγελος Χαριστέας, θυμάται στιγμές του «Euro 2004» και αποκαλύπτει τις προτάσεις γάμου που δεχόταν από θαυμάστριες. “Έχασα το διαβατήριο και έδειξα αποκόμματα για να καταλάβουν ποιος είμαι!”, όπως είπε μεταξύ άλλων. Δείτε εδώ: The post Χαριστέας: Έχασα το διαβατήριο και έδειξα αποκόμματα για να καταλάβουν ποιος είμαι! (video) appeared first on pressaris.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο pressaris.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άγγελος Χαριστέας: «Ξέχασα το διαβατήριο κι έδειξα αποκόμματα για το ποιος είμαι»

Ο Άγγελος Χαριστέας έδωσε συνέντευξη στην Όλγα Λαφαζάνη και την εκπομπή Happy Day του Alpha TV, με αφορμή έναν φιλανθρωπικό αγώνα μπάσκετ που έδωσε στη Σύμη. Ο πρωταθλητής Ευρώπης με την Ελλάδα το 2004, Άγγελος Χαριστέας, μίλησε για τις εκδηλώσεις λατρείας μετά την κατάκτηση του Euro, την ποδοσφαιρική του καριέρα, αλλά και την οικογένειά του. ... Περισσότερα To άρθρο Άγγελος Χαριστέας: «Ξέχασα το διαβατήριο κι έδειξα αποκόμματα για το ποιος είμαι» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pressaris.gr

Καρυπίδης: “Ο Θεός ξέρει, βλέπει, κρίνει…” (photo)

Μεντιλίμπαρ: “Το αποτέλεσμα οφείλεται και στην καλή προσπάθεια του Άρη”

Τερίμ: “Η χειρότερη εμφάνιση, θα συνεχίσουμε μέχρι τον τελευταίο αγώνα”

Ο Σλαφτσάκης… οικογενειακώς στο πλευρό της ποδοσφαιρικής ομάδας (photo)

H Έβερτον τσάκισε τις ελπίδες της Λίβερπουλ για τον τίτλο και ανάσανε βαθιά!

Σαμόρα: “Αυτοπεποίθηση από την εμφάνιση, τακτικά έτοιμοι στον τελικό”