Δανάη Λουκάκη: «Είχα μία διαγνωσμένη κατάθλιψη – Ζορίστηκα πολύ κάποια στιγμή»

11:04 - 30/11/2022

Η Δανάη Λουκάκη παραχώρησε μία αποκλειστική συνέντευξη και αναφέρθηκε στην κατάθλιψη και το bullying που βίωσε.

Διαβάστε Περισσότερα στο neolaia.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δανάη Λουκάκη: Είχα μία διαγνωσμένη κατάθλιψη, ξυπνούσα και ήμουν κατάκοπη

Σε μία ιδιαίτερα αποκλειστική συνέντευξή της, η ηθοποιός Δανάη Λουκάκη μίλησε για την κατάθλιψη αλλά και το bullying που βίωσε. Όπως αποκάλυψε η Δανάη Λουκάκη, στο παρελθόν είχε πάει στην Αγγλία για σπουδές και σκεφτόταν να μείνει μόνιμα, όμως δεν της άρεσε το Λονδίνο και ένιωθε πως καταπιεζόταν φρικτά. Η Δανάη Λουκάκη έκανε μία γενναία ... Περισσότερα To άρθρο Δανάη Λουκάκη: Είχα μία διαγνωσμένη κατάθλιψη, ξυπνούσα και ήμουν κατάκοπη δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Η Δανάη Λουκάκη για πρώτη φορά: «Είχα μία διαγνωσμένη κατάθλιψη και κάνω εννέα χρόνια ψυχοθεραπεία»

Για την μάχη της με την κατάθλιψη μίλησε η Δανάη Λουκάκη στο Mega Καλημέρα και στην To άρθρο Η Δανάη Λουκάκη για πρώτη φορά: «Είχα μία διαγνωσμένη κατάθλιψη και κάνω εννέα χρόνια ψυχοθεραπεία» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ neolaia.gr

Ανδρέας Μικρούτσικος για Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: «Είπα τη γνώμη μου και απειλήθηκα με μήνυση»

ΗΠΑ: Σε διαπραγματεύσεις το Κολούμπια με τους φοιτητές εν μέσω των κινητοποιήσεων για τη Γάζα

«Dear God, the Parthenon is still broken»: Κυκλοφορεί το πρώτο φωτογραφικό βιβλίο του Γιώργου Λάνθιμου

Στις 7 Μαΐου η επόμενη εκδήλωση της Apple

Απόψε στον αττικό ουρανό η «Ροζ Πανσέληνος»

Κατερίνα Βρανά: «Κλείνω 7 χρόνια φέτος από την ημέρα που δεν πέθανα»