Πελέ: Μεταφέρθηκε εκτάκτως στο νοσοκομείο – Η κατάσταση της υγείας του

17:46 - 30/11/2022

Ανησυχία για τον δημοφιλή πρώην ποδοσφαιριστή, Πελέ, ο οποίος εισήχθη εκτάκτως στο νοσοκομείο «Άλμπερτ Αϊνστάιν» στο To άρθρο Πελέ: Μεταφέρθηκε εκτάκτως στο νοσοκομείο – Η κατάσταση της υγείας του δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Πελέ μεταφέρθηκε εκτάκτως στο νοσοκομείο

Σε νοσοκομείο του Σάο Πάολο μεταφέρθηκε ο Πελέ. Η κατάσταση υγείας του θρύλου του ποδοσφαίρου φαίνεται πως επιδεινώθηκε. Ο Βραζιλιάνος αστέρας των γηπέδων δίνει μάχη με τον καρκίνο. Σύμφωνα με το ESPN της Βραζιλίας, ο 82χρονος που θεωρείται ένας από τους σπουδαιότερους παίκτες όλων των εποχών μεταφέρθηκε εκτάκτως στο νοσοκομείο Albert Einstein έπειτα από συμπτώματα […] The post Ο Πελέ μεταφέρθηκε εκτάκτως στο νοσοκομείο appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»