Γιώργος Αλκαίος: «Ήταν η καλύτερη κίνηση που έκανα στη ζωή μου ότι έφυγα»

11:22 - 02/12/2022

Ο Γιώργος Αλκαίος μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» και δήλωσε μεταξύ άλλων πως ήταν η καλύτερη κίνηση […] The post Γιώργος Αλκαίος: «Ήταν η καλύτερη κίνηση που έκανα στη ζωή μου ότι έφυγα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Αλκαίος: «Το ότι έφυγα ήταν η καλύτερη κίνηση που έκανα στη ζωή μου»

«Μετά το 2008 έγινε πιο σκληρή η δουλειά» επισήμανε ο τραγουδιστής - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Γιώργος Αλκαίος: «Το ότι έφυγα ήταν η καλύτερη κίνηση που έκανα στη ζωή μου»

Ο Γιώργος Αλκαίος μίλησε για την απόφαση που πήρε πριν από μερικά χρόνια να φύγει από την Αθήνα και τον χώρο του τραγουδιού. Μεταξύ των δηλώσεων που έκανε στην κάμερα της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα», ο τραγουδιστής είπε πως «ήταν η καλύτερη κίνηση που έχει κάνει στη ζωή του». «Ήταν η καλύτερη κίνηση που έκανα […] The post Γιώργος Αλκαίος: «Το ότι έφυγα ήταν η καλύτερη κίνηση που έκανα στη ζωή μου» appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε το στο Newside.gr

Γιώργος Αλκαίος: «Καλύτερη κίνηση που έκανα στη ζωή μου όταν έφυγα»

Ο Γιώργος Αλκαίος ζούσε στη Μήλο για αρκετά χρόνια και, όπως είπε, η απόφασή του να φύγει από την Αθήνα…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»