Νωρίτερα οι συντάξεις Ιανουαρίου: Πότε μπαίνουν τα χρήματα στους λογαριασμούς

07:58 - 03/12/2022

Συντάξεις: Χρήματα για καλά Χριστούγεννα στους λογαριασμούς των συνταξιούχων, καθώς από τις 21 μέχρι και τις 23 Δεκεμβρίου θα καταβληθούν οι συντάξεις Ιανουαρίου.Συντάξεις: Χρήματα για καλά Χριστούγεννα στους λογαριασμούς των συνταξιούχων, καθώς από τις 21 μέχρι και τις 23 Δεκεμβρίου θα καταβληθούν οι συντάξεις Ιανουαρίου.Πιο συγκεκριμένα: Οι συνταξιούχοι των ΟΑΕΕ, ΟΓΑ, ΕΤΑΑ, ΝΑΤ, ΕΤΑΤ, ΕΤΑΠ-ΜΜΕ, ΔΕΗ θα πληρωθούν την Τετάρτη 21 Δεκεμβρίου και την κατάθεση να γίνεται το απόγευμα Τρίτης. Οι συνταξιούχοι του ΙΚΑ, των τραπεζών, του […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συντάξεις Ιανουαρίου: Τότε θα μπουν τα χρήματα στους λογαριασμούς – Οι ημερομηνίες ανά Ταμείο

Το πρόγραμμα πληρωμής των κύριων και των επικουρικών συντάξεων του μηνός Ιανουαρίου 2023. Λευτέρης Παυλίδης για το sportime.gr.

Διαβάστε το στο sportime.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Θοδωρής Αθερίδης: Μου αρέσει πάρα πολύ το Ζάρι της Μαρίνας Σάττι, σίγουρα θα είναι μέσα στην τριάδα

Χαρίτσης: Να παραιτηθεί ο Φλωρίδης – Ανεπίτρεπτη και αντιθεσμική η συμπεριφορά του

Ελένη Μενεγάκη: «Είμαι το καλύτερο αφεντικό, αλλά είμαι και το δυσκολότερο»

Πρώτη παρουσία του Ντάνι Αλβες στα δικαστήρια για να τηρήσει τους όρους αποφυλάκισης

Αύριο στο υπουργικό Συμβούλιο ανακοινώνεται η νέα αύξηση στον κατώτατο μισθό

Το σαρδάμ της Δέσποινας Καμπούρη που… διέλυσε το πλατό του «Πάμε Δανάη»