Ο Έντουαρντ Σνόουντεν υπεραμύνεται της απόφασής του να αποκτήσει τη Ρωσική υπηκοότητα

06:00 - 04/12/2022

Ο Έντουαρντ Σνόουντεν, ο άλλοτε συμβασιούχος της NSA που αποκάλυψε το εύρος της κατασκοπείας των επικοινωνιών από την υπηρεσία αυτή εντός και εκτός ΗΠΑ, υπεραμύνθηκε της απόφασής του...

Διαβάστε Περισσότερα στο Zougla
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έντουαρντ Σνόουντεν: Ο Λευκός Οίκος ευθύνεται για την ρωσική μου υπηκοότητα

Ο Έντουαρντ Σνόουντεν ανέφερε πως για την υπηκοότητα που του έχει απονεμηθεί από τους Ρώσους φταίνε οι ΗΠΑ.

Διαβάστε το στο in.gr

Έντουαρντ Σνόουντεν: Ο Λευκός Οίκος ευθύνεται για την ρωσική μου υπηκοότητα

Ο Έντουαρντ Σνόουντεν ανέφερε πως για την υπηκοότητα που του έχει απονεμηθεί από τους Ρώσους φταίνε οι ΗΠΑ.

Διαβάστε το στο tanea.gr

Έντουαρντ Σνόουντεν: Υπερασπίζεται την απόφασή του να αποκτήσει τη ρωσική υπηκοότητα

Ο Έντουαρντ Σνόουντεν, ο άλλοτε συμβασιούχος της NSA που αποκάλυψε το εύρος της κατασκοπείας των επικοινωνιών από την υπηρεσία αυτή εντός και εκτός ΗΠΑ, υπεραμύνθηκε της απόφασής του να αποκτήσει τη ρωσική υπηκοότητα, για την οποία δέχθηκε επικρίσεις από αρκετούς. «Βρίσκομαι στη Ρωσία επειδή ο Λευκός Οίκος ακύρωσε εσκεμμένα το διαβατήριό μου, για να με […] Το άρθρο Έντουαρντ Σνόουντεν: Υπερασπίζεται την απόφασή του να αποκτήσει τη ρωσική υπηκοότητα εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Ο Έντουαρντ Σνόουντεν υπεραμύνεται της απόφασής του να αποκτήσει τη ρωσική υπηκοότητα

Ο Έντουαρντ Σνόουντεν, ο άλλοτε συμβασιούχος της NSA που αποκάλυψε το εύρος της κατασκοπείας των επικοινωνιών από την υπηρεσία αυτή εντός και εκτός ΗΠΑ, υπεραμύνθηκε της απόφασής του να αποκτήσει τη ρωσική υπηκοότητα, για την οποία δέχθηκε επικρίσεις από αρκετούς. ...

Διαβάστε το στο real.gr

Έντουαρντ Σνόουντεν: Ο Λευκός Οίκος ευθύνεται για τη ρωσική μου υπηκοότητα

Ο Έντουαρντ Σνόουντεν, δέχθηκε επικρίσεις από αρκετούς, καθώς υπεραμύνεται της απόφασής του να αποκτήσει τη ρωσική υπηκοότητα.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο Cnn.gr

Ο Έντουαρντ Σνόουντεν υπεραμύνεται της απόφασής του να αποκτήσει τη ρωσική υπηκοότητα

Διαβάστε το στο matrix24.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Zougla

Αυτοκίνητο τυλίχθηκε στις φλόγες στην Εθνική Οδό Αθηνών-Κορίνθου

Θεσσαλονίκη: Άνδρας έσπασε για άγνωστο λόγο τζάμι λεωφορείου ΚΤΕΛ

Τα χάσκι αρνείται να φάει την κροκέτα 

Στο Συμβούλιο Ασφαλείας του ΟΗΕ, ο ΥΠΕΞ των ΗΠΑ κατηγορεί τη Ρωσία για εκβιασμό

Επέστρεψε στα κέρδη το Χρηματιστήριο

Η Ρωσία θα μειώσει τις εξαγωγές πετρελαίου κατά 300.000 βαρέλια ημερησίως τον Σεπτέμβριο