Δήμητρα Παπαδοπούλου για την αλλαγή στην εμφάνισή της: «Έπαθα γυναίκα»

18:04 - 08/12/2022

Καλεσμένη στην εκπομπή «Στούντιο 4» βρέθηκε το μεσημέρι της Πέμπτης 8/12 η Δήμητρα Παπαδοπούλου. Η δημοφιλής To άρθρο Δήμητρα Παπαδοπούλου για την αλλαγή στην εμφάνισή της: «Έπαθα γυναίκα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δήμητρα Παπαδοπούλου για τις αλλαγές στην εμφάνισή της: «Έπαθα "γυναίκα"»

«Είναι δράμα να είσαι γυναίκα, είναι μονόδρομος» τόνισε 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Δήμητρα Παπαδοπούλου: Απαντάει για πρώτη φορά για την εντυπωσιακή αλλαγή στην εμφάνισή της- «Μεγάλωσα…»

Πιο όμορφη από ποτέ είναι η Δήμητρα Παπαδοπούλου στα 60 της χρόνια.Πιο όμορφη από ποτέ είναι η Δήμητρα Παπαδοπούλου στα 60 της χρόνια.Χθες, καλεσμένη στην εκπομπή «Στούνιο 4» της ΕΡΤ η γνωστή ηθοποιός, σεναριογράφος και συγγραφέας μίλησε για πρώτη φορά για την αλλαγή στην εμφάνισή της. «Δίνουμε στίγμα με τα ρούχα μας. Αυτά που φοράω σήμερα είναι εγώ. Εγώ τώρα βάφομαι, προσέχω, κάνω μπούκλες. Παλιότερα δεν […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»