Παύλος Σταματόπουλος: «Εκεί μου κόπηκαν τα πόδια και αποφάσισα ότι δεν μπορώ να το κάνω αυτό»

11:02 - 14/12/2022

Συνέντευξη στο «Πρωινό μας» και την Αφροδίτη Γραμμέλη έδωσε ο Παύλος Σταματόπουλος. Ο παρουσιαστής μίλησε για τα επαγγελματικά του, το […] The post Παύλος Σταματόπουλος: «Εκεί μου κόπηκαν τα πόδια και αποφάσισα ότι δεν μπορώ να το κάνω αυτό» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Παύλος Σταματόπουλος: Έχω φτάσει 110 κιλά, ήμουν 28 χρονών και δεν μπορούσα να ανέβω τα σκαλιά

«Εκεί μου κόπηκαν τα πόδια και αποφάσισα ότι δεν μπορώ να το κάνω αυτό», λέει ο Παύλος Σταματόπουλος. Ο Παύλος Σταματόπουλος έδωσε συνέντευξη στο «Πρωινό μας» και την Αφροδίτη Γραμμέλη. Ο παρουσιαστής μίλησε για τα επαγγελματικά του, το J2US, αλλά και τις φορές που αυτοπροτάθηκε για εκπομπές. «Στην εκπομπή περνάω ωραία, ζορίζομαι στο ενημερωτικό κομμάτι, ... Περισσότερα To άρθρο Παύλος Σταματόπουλος: Έχω φτάσει 110 κιλά, ήμουν 28 χρονών και δεν μπορούσα να ανέβω τα σκαλιά δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»