Παύλος Σταματόπουλος: Η δολοφονία που τον σημάδεψε και η μεγάλη απώλεια βάρους – «Είχα φτάσει τα 110 κιλά»

13:34 - 14/12/2022

Καλεσμένος στην εκπομπή Πρωινό μας βρέθηκε την Τετάρτη 14/12 ο Παύλος Σταματόπουλος. Ο γνωστός παρουσιαστής, σε To άρθρο Παύλος Σταματόπουλος: Η δολοφονία που τον σημάδεψε και η μεγάλη απώλεια βάρους – «Είχα φτάσει τα 110 κιλά» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Παύλος Σταματόπουλος: Η δολοφονία που του άλλαξε την καριέρα και τα 110 κιλά

Καλεσμένος στην εκπομπή «Πρωινό μας» βρέθηκε την Τετάρτη (14/12) ο Παύλος Σταματόπουλος. Ο γνωστός παρουσιαστής, σε μια συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης που παραχώρησε στην Αφροδίτη Γραμμέλη, μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στη δολοφονία που του άλλαξε την καριέρα, τα 110 κιλά του παρελθόντος, το J2US, αλλά και τις φορές που αυτοπροτάθηκε για εκπομπές. «Στην εκπομπή περνάω ωραία, ζορίζομαι στο ενημερωτικό κομμάτι, είναι πολύ βαριά θέματα. Τα “κουβαλάω” και μετά. Είναι ο λόγος που έφυγα από τα δελτία ειδήσεων. Κάλυπτα κάποια στιγμή πριν από χρόνια μια δολοφονία. Κάναμε μια ζωντανή σύνδεση κι ο αδελφός του παιδιού είπε “δεν μας σέβεστε;”. Εκεί μου κόπηκαν τα πόδια και αποφάσισα ότι δεν μπορώ να το κάνω

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Παύλος Σταματόπουλος: Η δολοφονία που τον σημάδεψε και η μεγάλη απώλεια βάρους

Καλεσμένος στην εκπομπή Πρωινό μας βρέθηκε την Τετάρτη 14/12 ο Παύλος Σταματόπουλος. Ο γνωστός παρουσιαστής, σε μια συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης που παραχώρησε η Αφροδίτη Γραμμέλη, μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στη δολοφονία που του άλλαξε την καριέρα, τα 110 κιλά του παρελθόντος, το J2us και ο «Αδύναμος Κρίκος». «Στην εκπομπή περνάω ωραία, ζορίζομαι στο ενημερωτικό […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»