Βασίλης Λεβέντης: «Όταν ξύπνησα μετά από τρεις μήνες, έκανα την προσευχή μου»

11:38 - 15/12/2022

Ο Βασίλης Λεβέντης, πριν από μερικό καιρό πέρασε μια πολύ σοβαρή περιπέτεια υγείας, όταν νόσησε με Covid. Διασωληνώθηκε κι έμεινε […] The post Βασίλης Λεβέντης: «Όταν ξύπνησα μετά από τρεις μήνες, έκανα την προσευχή μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βασίλης Λεβέντης για τη μάχη του με τον κορονοϊό: Όταν ξύπνησα έκανα την προσευχή μου

Ο Βασίλης Λεβέντης πρόσφατα πέρασε σοβαρή περιπέτεια υγείας όταν ήρθε αντιμέτωπος με τον κορονοϊό. Ο πολιτικός, νόσησε και τα συμπτώματα ήταν τόσο βαριά που κρίθηκε αναγκαία η διασωλήνωσή του ενώ έμεινε σε καταστολή για μήνες και χρειάστηκε να υποβληθεί σε τραχειοστομία. Στην πρώτη του τηλεοπτική εμφάνιση μετά από τη μεγάλη μάχη που έδωσε με την ασθένεια, ο Βασίλης Λεβέντης εξομολογήθηκε στην κάμερα του «Πρωινού» του Ant1: «Ήταν περιπέτεια. Έχει αφήσει κάποια κινητικά προβλήματα, κάνω φυσικοθεραπείες, αλλά είμαι τελείως καλά». «Όταν ξύπνησα μετά από τρεις μήνες, έκανα την προσευχή μου και είπα: Θεέ μου αν είμαι χρήσιμος να επιβιώσω, αν όχι πάρε με. Ό,τι πεις εσύ Θεέ μου», εξομολογήθηκε ο

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Βασίλης Λεβέντης: «Όταν ξύπνησα μετά από τρεις μήνες, έκανα την προσευχή μου – Θεέ μου αν είμαι χρήσιμος να επιβιώσω, αν όχι πάρε με»

Ο Βασίλης Λεβέντης, πριν από μερικό καιρό πέρασε μια πολύ σοβαρή περιπέτεια υγείας, όταν νόσησε με Covid. Διασωληνώθηκε κι έμεινε σε καταστολή για μήνες, όμως ευτυχώς τα κατάφερε και βγήκε νικητής από αυτή τη μάχη. Ο Βασίλης Λεβέντης, πριν από μερικό καιρό πέρασε μια πολύ σοβαρή περιπέτεια υγείας, όταν νόσησε με Covid. Διασωληνώθηκε κι έμεινε σε καταστολή για μήνες, όμως ευτυχώς τα κατάφερε και βγήκε νικητής από αυτή τη μάχη. Στην πρώτη του τηλεοπτική εμφάνιση μετά από τη μεγάλη μάχη που έδωσε με την ασθένεια, ο Βασίλης Λεβέντης εξομολογήθηκε στο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Βασίλης Λεβέντης: "Όταν ξύπνησα μετά από τρεις μήνες, έκανα την προσευχή μου"

"Έχει αφήσει κάποια κινητικά προβλήματα, κάνω φυσικοθεραπείες, αλλά είμαι τελείως καλά"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»