Δήμητρα Παπαδήμα: «Με ερωτεύτηκε και ήθελε να με ζητήσει σε γάμο από τον άντρα μου»

13:50 - 16/12/2022

Τη Δήμητρα Παπαδήμα συνάντησε στη Θεσσαλονίκη ο δημοσιογράφος Γιάννης Παπαδόπουλος. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Breakfast@Star» και […] The post Δήμητρα Παπαδήμα: «Με ερωτεύτηκε και ήθελε να με ζητήσει σε γάμο από τον άντρα μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δήμητρα Παπαδήμα για Απόστολο Γκλέτσο: «Με ερωτεύτηκε, ήθελε να με ζητήσει σε γάμο από τον άντρα μου»

Η Δήμητρα Παπαδήμα παραχώρησε συνέντευξη, όπου μίλησε για τις δύσκολες στιγμές της ζωής της, τη σχέση της με τον Γιάννη Μποσταντζόγλου, ενώ αποκάλυψε και τη στιγμή που ο Απόστολος Γκλέτσος την ερωτεύτηκε.Η Δήμητρα Παπαδήμα παραχώρησε συνέντευξη, όπου μίλησε για τις δύσκολες στιγμές της ζωής της, τη σχέση της με τον Γιάννη Μποσταντζόγλου, ενώ αποκάλυψε και τη στιγμή που ο Απόστολος Γκλέτσος την ερωτεύτηκε.Δείτε τι είπε η ηθοποιός στην κάμερα της εκπομπής «Breakfast@Star»: «Με πήραν για λίγα επεισόδια στο “Σοφία Ορθή”, έπαιζε ο Απόστολος Γκλέτσος εκεί. Τον […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Δήμητρα Παπαδήμα: Αυτός είναι ο διάσημος ηθοποιός που με ζήτησε σε γάμο από τον άντρα μου

Η Δήμητρα Παπαδήμα παραχώρησε μια αποκαλυπτική συνέντευξή στην κάμερα της εκπομπής “Breakfast@Star”. Η γνωστή ηθοποιός αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στις δύσκολες στιγμές της ζωής της, την κοινή της πορεία με τον Γιάννη Μποσταντζόγλου, ενώ αποκάλυψε ότι ένας διάσημος ηθοποιός την ερωτεύτηκε και ήθελε να τη ζητήσει σε γάμο. «Αν σκεφτώ τα παιδικά μου χρόνια και το […] The post Δήμητρα Παπαδήμα: Αυτός είναι ο διάσημος ηθοποιός που με ζήτησε σε γάμο από τον άντρα μου appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Παπαδήμα: Αυτός είναι ο διάσημος ηθοποιός που με ζήτησε σε γάμο από τον άντρα μου

Η Δήμητρα Παπαδήμα παραχώρησε μια αποκαλυπτική συνέντευξή στην κάμερα της εκπομπής “Breakfast@Star”. Η γνωστή ηθοποιός αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στις δύσκολες στιγμές της ζωής της, την κοινή της πορεία με τον Γιάννη Μποσταντζόγλου, ενώ αποκάλυψε ότι ένας διάσημος ηθοποιός την ερωτεύτηκε και ήθελε να τη ζητήσει σε γάμο. «Αν σκεφτώ τα παιδικά μου χρόνια και το […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Δήμητρα Παπαδήμα: "Με ερωτεύτηκε και ήθελε να με ζητήσει σε γάμο από τον άντρα μου"

"Αν δεν ήμουν αγρίμι, τώρα θα ήμουν σε ένα ψυχιατρείο σίγουρα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»