Ιταλία - Μελόνι: Όταν θα έχω πεθάνει σε 100 χρόνια, θέλω να είμαι βέβαιη ότι έκανα ό,τι μπορούσα για τη χώρα

21:58 - 17/12/2022

Η Ιταλίδα πρωθυπουργός χαρακτήρισε απόλυτα θετική τη συνεργασία με την Λέγκα του Ματέο Σαλβίνι και με την Φόρτσα Ιτάλια του Σίλβιο Μπερλουσκόνι 

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τζόρτζια Μελόνι: «Όταν θα πεθάνω θέλω να ξέρω ότι έκανα τα πάντα για την Ιταλία»

«Όταν μετά από εκατό χρόνια θα ‘χω πεθάνει, θέλω να είμαι βέβαιη ότι έκανα ό,τι μπορούσα για να βελτιώσω την χώρα μου, αυτό είναι αρκετό», δήλωσε η Τζόρτζια Μελόνι, στη σημερινή (17.12.2022) εκδήλωση για τα 10 χρόνια από την ίδρυση του κόμματος “Fratelli d’Italia». Η Τζόρτζια Μελόνι σημείωσε ότι η συνεργασία με το κόμμα της ... Περισσότερα To άρθρο Τζόρτζια Μελόνι: «Όταν θα πεθάνω θέλω να ξέρω ότι έκανα τα πάντα για την Ιταλία» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Μελόνι: Όταν μετά από εκατό χρόνια θα έχω πεθάνει, θέλω να είμαι βέβαιη ότι έκανα ό,τι μπορούσα για την χώρα

Η Ιταλίδα πρωθυπουργός Τζόρτζια Μελόνι, συμμετείχε το απόγευμα του Σαββάτου σε εκδήλωση για τα δέκα χρόνια από την ίδρυση του κόμματός...

Διαβάστε το στο Zougla

Μελόνι: «Όταν πεθάνω θέλω να είμαι βέβαιη ότι έκανα ό,τι μπορούσα»

«Όταν μετά από εκατό χρόνια θα χω πεθάνει, θέλω να είμαι βέβαιη ότι έκανα ό,τι μπορούσα για να βελτιώσω την…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Μελόνι: Όταν θα έχω πεθάνει σε 100 χρόνια, θέλω να είμαι βέβαιη ότι έκανα ό,τι μπορούσα για τη χώρα

Τι είπε σε εκδήλωση για τα δέκα χρόνια από την ίδρυση του κόμματός της, Αδέλφια της Ιταλίας.

Διαβάστε το στο tovima

Μελόνι: Οταν μετά από 100 χρόνια θα έχω πεθάνει, θέλω να ξέρω πως έκανα ό,τι μπορούσα για τη χώρα

Η Ιταλίδα πρωθυπουργός Τζόρτζια Μελόνι, συμμετείχε σήμερα το απόγευμα σε εκδήλωση για τα δέκα χρόνια από την ίδρυση του κόμματός της, Αδέλφια της Ιταλίας, η οποία οργανώθηκε στην Ρώμη. «Όταν μετά από εκατό χρόνια θα χω πεθάνει, θέλω να είμαι βέβαιη ότι έκανα ό,τι μπορούσα για να βελτιώσω την χώρα μου, αυτό είναι αρκετό», δήλωσε η Μελόνι.  Πρόσθεσε ότι η συνεργασία με την Λέγκα του Ματέο Σαλβίνι και με την Φόρτσα Ιτάλια του Σίλβιο Μπερλουσκόνι είναι απόλυτα θετική: «Οι σύμμαχοι με βοηθούν πολύ και στο υπουργικό συμβούλιο το κλίμα είναι εξαιρετικό», τόνισε.  Με αναφορά, δε, στο μεταναστευτικό και στο προσφυγικό, η Τζόρτζια Μελόνι δήλωσε ότι «η Ιταλία σταμάτησε να δέχεται παθητικά, κάτι

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Τζ. Μελόνι: Σε 100 χρόνια θα έχω πεθάνει, αλλά θέλω να έχω κάνει ό,τι μπορώ για να βελτιώσω την χώρα μου

Δέκα χρόνια ζωής κλείνει σήμερα το Frateli d’ Italia και η πρωθυπουργός Τζόρτζια Μελόνι που συμμετείχε στην επετειακή εκδήλωση, δήλωσε: «Όταν μετά από εκατό χρόνια θα έχω πεθάνει, θέλω να… Τζ. Μελόνι: Σε 100 χρόνια θα έχω πεθάνει, αλλά θέλω να έχω κάνει ό,τι μπορώ για να βελτιώσω την χώρα μου - Η ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ

Διαβάστε το στο naftemporiki.gr

Μελό ευχές από Μελόνι: Θέλω μετά από 100 χρόνια να ξέρουν όλοι πως έκανα ό,τι μπορούσα για τη χώρα μου

Η Ιταλίδα πρωθυπουργός Τζόρτζια Μελόνι, συμμετείχε σήμερα το απόγευμα

Διαβάστε το στο hellasjournal.com

Μελόνι : Όταν θα έχω πεθάνει, θέλω να ξέρω ότι έκανα τα πάντα για τη χώρα μου

Η Ιταλίδα πρωθυπουργός Τζόρτζια Μελόνι, συμμετείχε χθες το απόγευμα σε εκδήλωση για τα δέκα χρόνια από την ίδρυση του κόμματός της, Αδέλφια της Ιταλίας, η οποία οργανώθηκε στην Ρώμη. «Όταν μετά από εκατό χρόνια θα έχω πεθάνει, θέλω να είμαι βέβαιη ότι έκανα ό,τι μπορούσα για να βελτιώσω την χώρα μου, αυτό είναι αρκετό», δήλωσε […] Μελόνι : Όταν θα έχω πεθάνει, θέλω να ξέρω ότι έκανα τα πάντα για τη χώρα μου - olympia

Διαβάστε το στο olympia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Περίπατος Βιβλίου: Εκδηλώσεις σε όλη την Ελλάδα για τον εορτασμό της Ημέρας Βιβλίου

Αφελείς, ηλίθιοι ή απλώς αδίστακτοι;

Λόρδος Βύρωνας: Έκθεση - αφιέρωμα στον σπουδαίο φιλέλληνα ποιητή από το Μουσείο της Ακρόπολης

ΗΠΑ: Συγκρούσεις αστυνομικών με φοιτητές σε πανεπιστήμια στο Τέξας και τη Νότια Καλιφόρνια με δεκάδες συλλήψεις

Ταμείο Ανάκαμψης: ευκαιρία και πρόκληση για την Ελλάδα

Πάσχα 2024: Ξεκινά σήμερα το εορταστικό ωράριο των εμπορικών καταστημάτων