Μουντιάλ 2022: Ο Μόντριτς θα συνεχίσει με την Εθνική Κροατίας στο Nations League

22:36 - 17/12/2022

Ο σπουδαίος, Λούκα Μόντριτς πανηγύρισε το δεύτερο συνεχόμενο μετάλλιο σε Μουντιάλ με την Κροατία. Μετά το ασημένιο στα γήπεδα της Ρωσίας, η «Χρβάτσκα» πήρε την 3η θέση και το χάλκινο στα γήπεδα του Κατάρ, όπου ο 37χρονος άσος της Ρεάλ Μαδρίτης πραγματοποίησε σπουδαίες εμφανίσεις. Μετά τον αγώνα με το Μαρόκο, ο Μόντριτς ρωτήθηκε για το μέλλον του στο αντιπροσωπευτικό συγκρότημα της πατρίδας του και απάντησε ότι σκοπεύει να ενισχύσει την ομάδα του στην τελική φάση του Nations League, που θα διεξαχθεί στις 14 και 15 Ιουνίου 2023. «Αυτό είναι το πλάνο. Δεν θα είχε νόημα να μην αγωνιστώ στο Nations League. Μετά θα δούμε τι θα κάνουμε. Εάν είμαι υγιής θέλω να παίξω με την Κροατία στο Nations Le

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μουντιάλ 2022, Μέσι: “Θα συνεχίσω να παίζω με την εθνική Αργεντινής ως πρωταθλητής κόσμου”

Ο Λιονέλ Μέσι μίλησε για παιδικό όνειρο και για προαίσθημα σχετικά με την κατάκτηση του Μουντιάλ 2022, στις πρώτες δηλώσεις του ως πρωταθλητής κόσμου. Μάλιστα, έδειξε το τρόπαιο και το αποκάλεσε “χαριτωμένο”, ενώ επιβεβαίωσε ότι δεν αποσύρεται. Ο MVP του Μουντιάλ 2022 και κάτοχος του τροπαίου, Λιονέλ Μέσι, με αυτήν τη νέα ιδιότητα έκανε δηλώσεις στις οποίες υποστήριξε […] The post Μουντιάλ 2022, Μέσι: “Θα συνεχίσω να παίζω με την εθνική Αργεντινής ως πρωταθλητής κόσμου” appeared first on AEK1924.gr.

Διαβάστε το στο aek1924.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα