Τζόυς Ευείδη: Αποκαλύπτει τον λόγο που έχει αλλάξει η φωνή της

10:03 - 24/01/2020

Καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου στο «The 2Night Show» το βράδυ της Πέμπτης ήταν η Τζόυς Ευείδη. Η αγαπημένη ηθοποιός μίλησε, μεταξύ άλλων, για την επιστροφή...

Διαβάστε Περισσότερα στο govastileto.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τζόυς Ευείδη: Αποκαλύπτει τον λόγο που έχει αλλάξει η φωνή της

Καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου στο «The 2Night Show» το βράδυ της Πέμπτης ήταν η Τζόυς Ευείδη...

Διαβάστε το στο Zougla

Η Τζόυς Ευείδη αποκαλύπτει την απίστευτη ιστορία του ονόματος της

Για πως προέκυψε το ιδιαίτερο όνομα της μίλησε στην εκπομπή The 2night Show και τον Γρηγόρη Αρναούτογλου, η Τζόυς Ευείδη. “Έχει την απίστευτα γελοία ιστορία των γονιών μου που σου ζούσαν στον Καναδά για πολλά χρόνια. Εκεί γεννήθηκα και γω” σημείωσε η πρωταγωνίστρια του “Καφέ της Χαράς”. “Επειδή οι γονείς μου ήταν λίγο προχώ είπαν πως δεν θα δώσουν κάποιο όνομα των παππούδων αλλά ένα όνομα που θα γούσταραν εκείνοι! Τότε υπήρχε μια δημοσιογράφος με αυτό το όνομα στο κρατικό Καναδικό κανάλι, η οποία είχε κάνει μια δήλωση για τη βασίλισσα Ελισάβετ. Δήλωση με την οποία έγινε χαμός, την έδιωξαν από το κανάλι και την πήρε το NBC. Ο μπαμπάς μου είπε, έτσι θα το βγάλουμε το παιδί”! Η αγαπημένη ηθοποιό

Διαβάστε το στο thestival.gr

Η Τζόυς Ευείδη αποκαλύπτει την απίστευτη ιστορία του ονόματος της

Η Τζόυς Ευείδη βρέθηκε καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου, το βράδυ της Πέμπτης, στο The 2night Show. Η ηθοποιός, που τη […] The post Η Τζόυς Ευείδη αποκαλύπτει την απίστευτη ιστορία του ονόματος της appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ govastileto.gr

Κατερίνα Λάσπα – Η αντίδραση on camera για την αποχώρηση της Ελένης Μενεγάκη από το Mega: «Εγώ θα λύσω τα οικονομικά της;»

Dyson V15s Detect Submarine: Η πρώτη ασύρματη σκούπα που σκουπίζει και σφουγγαρίζει είναι αυτό που έψαχνες!

Ο Δίας σε σύνοδο με τον Ουρανό – Προβλέψεις για όλα τα ζώδια

Δάντης – Χριστοφόρου: Backstage από τη φωτογράφιση και τα γυρίσματα του promo trailer της καλοκαιρινής τους περιοδείας

«Η Γη της Ελιάς»: Τι θα δούμε την Παρασκευή στη σειρά

Dua Lipa: Έφτασε στην Αθήνα κάτω από άκρα μυστικότητα – Τι έκανε στην πρωτεύουσα