Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους: Δεν κατάφερα να χαρώ την επιτυχία που είχαν οι «Ψίθυροι καρδιάς»

16:56 - 19/12/2022

Η ηθοποιός Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους βρέθηκε στην παρέα της Ελένης Μενεγάκη, και όπως αναφέρει η ίδια, ήξερε από τα 12 της χρόνια πως θέλει να γίνει ηθοποιός, αν και δεν ήταν σίγουρη πως θα το καταφέρει. «Τώρα που έχω παιδιά καταλαβαίνω πως δεν είναι τόσο συνηθισμένο να έχεις έναν στόχο σε αυτήν την ηλικία» σημειώνει. […]

Διαβάστε Περισσότερα στο dete.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους για τη σειρά «Ψίθυροι Καρδιάς» – «Δεν κατάφερα να χαρώ την επιτυχία»

Η Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους το μεσημέρι της Δευτέρας 19/12 βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη.  To άρθρο Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους για τη σειρά «Ψίθυροι Καρδιάς» – «Δεν κατάφερα να χαρώ την επιτυχία» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους: Έτσι πήρε τον ρόλο στους «Ψίθυρους καρδιάς»

Η Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους γνώριζε ήδη από τα 12 ετών ότι ήθελε να γίνει ηθοποιός. «Τώρα που έχω παιδιά καταλαβαίνω πως δεν είναι τόσο συνηθισμένο να έχεις έναν στόχο σε αυτήν την ηλικία», σχολίασε. Η οικογένειά της μάλλον δεν το πίστεψε αρχικά, ωστόσο δεν έφεραν κάποια αντίρρηση. «Το μόνο που μου είπε κάποτε ο πατέρας […] The post Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους: Έτσι πήρε τον ρόλο στους «Ψίθυρους καρδιάς» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ dete.gr

Πάτρα: Ένα μεγάλο ουράνιο τόξο υπέροχο και μοναδικό (φωτό)

Γιώργος Παπανδρέου:  «Η Δημοκρατία Κινδυνεύει»

Κάστανο – το superfood: Η θρεπτική αξία και οι ευεργετικές του ιδιότητες στον οργανισμό

Ηλεία: Πλημμύρισαν σπίτια και εκτάσεις στη Μυρτιά

Απτόητη η οικονομία των ΗΠΑ, ανάπτυξη 2,9% το δ’ τρίμηνο του 2022

Πάνω από 2.000 Βρετανοί έχουν αφήσει γράμμα σε νεκρούς αγαπημένους τους