Γωγώ Τσαμπά: «Είχα 10 χρόνια σχέση με θαυμαστή μου»

18:16 - 22/12/2022

Η Γωγώ Τσαμπά μίλησε για την εξάρτηση που είχε στο παρελθόν από το αλκοόλ, αλλά και αποκάλυψε τη σχέση που διατηρούσε με θαυμαστή της.Η Γωγώ Τσαμπά μίλησε για την εξάρτηση που είχε στο παρελθόν από το αλκοόλ, αλλά και αποκάλυψε τη σχέση που διατηρούσε με θαυμαστή της.Η γνωστή τραγουδίστρια βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» και αρχικά, μίλησε για τον εθισμό της. Όπως είπε, πλέον δεν δυσκολεύεται να πει «όχι» στο αλκοόλ και γνωρίζει τα όριά της. […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γωγώ Τσαμπά: Είχα 10 χρόνια σχέση με θαυμαστή μου

Πώς αισθάνεται η Γωγώ Τσαμπά όταν της ζητάνε να πιούν το ποτό τους από το παπούτσι της;

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Γωγώ Τσαμπά: Είχα 10 χρόνια σχέση με θαυμαστή μου

Πώς αισθάνεται η Γωγώ Τσαμπά όταν της ζητάνε να πιουν το ποτό τους από το παπούτσι της; Η δημοφιλής τραγουδίστρια μίλησε και για την πολύχρονη σχέση που είχε με θαυμαστή της. Η μοναδική Γωγώ Τσαμπά ήταν καλεσμένη της Μπέττυς Μαγγίρα το πρωινό της Πέμπτης, στο πλατό της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα», και μίλησε για όλα… ... Περισσότερα To άρθρο Γωγώ Τσαμπά: Είχα 10 χρόνια σχέση με θαυμαστή μου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Γωγώ Τσαμπά: «Είχα 10 χρόνια σχέση με θαυμαστή μου»

Η Γωγώ Τσαμπά μίλησε για τη μακροχρόνια σχέση από την οποία πέρασε με θαυμαστή της ενώ αναφέρθηκε και στο γεγονός…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Γωγώ Τσαμπά: Είχα 10 χρόνια σχέση με θαυμαστή μου

Στο πλατό της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα;» του Open βρέθηκε καλεσμένη η Γωγώ Τσαμπά η οποία μίλησε για την εξάρτηση που είχε στο παρελθόν από το αλκοόλ, αλλά και τη σχέση που διατηρούσε με θαυμαστή της επί 10 χρόνια. «Όταν θες όντως να κόψεις κάτι, θα το κόψεις. Εάν θες να το αρχίσεις, θα το αρχίσεις. Στα πανηγύρια μου δίνουν να πιω, αλλά αν πω “όχι”, είναι “όχι”. Το σέβονται. Πλέον, αν βγω και πιω, ξέρω πού πρέπει να σταματήσω. Το έκοψα όταν κατάλαβα ότι δεν θέλω να κάνω κακό στον εαυτό μου», είπε χαρακτηριστικά αναφερόμενη στο αλκοόλ. «Δεν προέκυψε να κάνω οικογένεια, αλλά εάν προκύψει, ας έρθει. Αλλά δεν θέλω άλλα βάσανα, άλλη ταλαιπωρία στη ζωή μου», εξή

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»