Διονύσης Σχοινάς: «Έβαζαν στοιχήματα ότι μέσα σε δύο χρόνια θα έχω χωρίσει με την Καίτη Γαρμπή»

15:00 - 30/12/2022

Ο Διονύσης Σχοινάς φιλοξενήθηκε στην εκπομπή Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν με τον Φώτη Σεργουλόπουλο και την Τζένη Μελιτά και […] The post Διονύσης Σχοινάς: «Έβαζαν στοιχήματα ότι μέσα σε δύο χρόνια θα έχω χωρίσει με την Καίτη Γαρμπή» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Διονύσης Σχοινάς: «Έβαζαν στοιχήματα πως θα έχουμε χωρίσει μέσα σε δύο χρόνια με την Καίτη Γαρμπή»

Ο τραγουδιστής μίλησε για την πρόταση γάμου που έκανε στην αγαπημένη του πριν από 25 χρόνια, στην εκπομπή «Μπράβο»

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Διονύσης Σχοινάς: Τι αποκάλυψε για την πρόταση γάμου στην Καίτη Γαρμπή

Ο Διονύσης Σχοινάς μίλησε για την πρόταση γάμου που έκανε στην Καίτη Γαρμπή πριν από 25 χρόνια, αποκαλύπτοντας ότι «το…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Σχοινάς για Γαρμπή: Έβαζαν στοιχήματα πως θα έχουμε χωρίσει μέσα σε δύο χρόνια εμείς ξέραμε πως δεν θα χωρίσουμε ποτέ

Για τη σχέση ζωής που έχει με τη σύζυγό του Καίτη Γαρμπή και τα 25 χρόνια που είναι παντρεμένοι μίλησε ο Διονύσης Σχοινάς. «Έβαζαν στοιχήματα πως θα έχουμε χωρίσει μέσα σε δύο χρόνια εμείς ξέραμε πως δεν θα χωρίσουμε ποτέ». Ο τραγουδιστής ήταν την Παρασκευή (30/12) καλεσμένος στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» και μίλησε για τη νύχτα που της έκανε την πρόταση γάμου που θα έχει μείνει στην ιστορία. «Εκείνη η βραδιά ήταν ονειρική. Έχει περάσει σαν όνειρο, δεν ήταν πραγματικότητα. Κανείς δεν ήξερε αν θα κάνω πρόταση γάμου. Στο σπίτι δεν ήξερε τίποτα κανένας άνθρωπος δικός μου. Κανένας. Το είχα πει μόνο στον Ιωσήφ Βάκλαρη, στον τότε βοηθό της Ρούλας Κορομηλά, ότι παίζει να κάνω πρότ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Σχοινάς για Γαρμπή: «Έβαζαν στοιχήματα ότι μέσα σε δύο χρόνια θα έχουμε χωρίσει»

Ο Διονύσης Σχοινάς φιλοξενήθηκε στην εκπομπή Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν με τον Φώτη Σεργουλόπουλο και την Τζένη Μελιτά και μίλησε μεταξύ άλλων για την πρόταση γάμου που είχε κάνει στην Καίτη Γαρμπή πριν από περίπου 25 χρόνια κι έγραψε τηλεοπτική ιστορία.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Διονύσης Σχοινάς: «Έβαζαν στοιχήματα πως θα έχουμε χωρίσει μέσα σε δύο χρόνια με την Καίτη Γαρμπή»

Ο Διονύσης Σχοινάς έδωσε συνέντευξη και αναφέρθηκε στην πρόταση γάμου που είχε κάνει στην Καίτη Γαρμπή, πριν από 25 χρόνια.Ο Διονύσης Σχοινάς έδωσε συνέντευξη και αναφέρθηκε στην πρόταση γάμου που είχε κάνει στην Καίτη Γαρμπή, πριν από 25 χρόνια.Ο γνωστός τραγουδιστής βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» και μίλησε για τη νύχτα που έγραψε τηλεοπτική ιστορία. «Εκείνη η βραδιά ήταν ονειρική. Έχει περάσει σαν όνειρο, δεν ήταν πραγματικότητα. Κανείς δεν ήξερε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Διονύσης Σχοινάς: Έβαζαν στοιχήματα ότι μέσα σε δύο χρόνια θα έχω χωρίσει με την Καίτη Γαρμπή

Πώς περιγράφει την πρόταση γάμου που έκανε

Διαβάστε το στο news.gr

Διονύσης Σχοινάς: "Έβαζαν στοιχήματα ότι μέσα σε δύο χρόνια θα έχω χωρίσει με την Καίτη Γαρμπή"

Αποκαλύπτει για την επική πρόταση γάμου

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Διονύσης Σχοινάς: «Έβαζαν στοιχήματα πως σε δύο χρόνια θα είχαμε χωρίσει με την Καίτη»

Ο Διονύσης Σχοινάς μίλησε για τη γνωριμία και τη σχέση του με την Καίτη Γαρμπή στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν». Συγκεκριμένα ο γνωστός τραγουδιστής αναφέρθηκε στην περιβόητη πρόταση γάμου που έκανε στην αγαπημένη του την Παραμονή Πρωτοχρονιάς του 1996 στην εκπομπή της Ρούλας Κορομηλά. «Εκείνη η βραδιά ήταν γενικά ονειρική. Έχει περάσει σαν […] The post Διονύσης Σχοινάς: «Έβαζαν στοιχήματα πως σε δύο χρόνια θα είχαμε χωρίσει με την Καίτη» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»