Τάκης Μπινιάρης: «Εγώ έβγαλα την Ραλλία Χρηστίδου κι αντί να κάνει καριέρα, πήγε σε ριάλιτι κι έγινε μετά βουλευτής»

11:16 - 31/12/2022

Ο Τάκης Μπινιάρης μίλησε στοπ Ποιος είναι πρωινιάτικα για την πορεία του στη μουσική και τα μουσικά ριάλιτι σόου. «Την […] The post Τάκης Μπινιάρης: «Εγώ έβγαλα την Ραλλία Χρηστίδου κι αντί να κάνει καριέρα, πήγε σε ριάλιτι κι έγινε μετά βουλευτής» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τάκης Μπινιάρης: Εγώ έβγαλα την Ραλλία Χρηστίδου κι αντί να κάνει καριέρα, πήγε σε ριάλιτι κι έγινε μετά βουλευτής

Ο Τάκης Μπινιάρης μίλησε στην Super Κατερίνα για την πορεία του στη μουσική και τα μουσικά ριάλιτι σόου. «Την Ραλλία Χρηστίδου την έβγαλα εγώ σαν τραγουδίστρια. Κάποια στιγμή έφυγε κι έκανε άλλες συνεργασίες. Νόμιζα ότι θα έκανε καριέρα κι αντί να κάνει πήγε σε ένα ριάλιτι, έγινε τραγουδίστρια μέσα από το ριάλιτι και μετά έγινε βουλευτής. Τώρα τι πορείες είναι αυτές; Δεν μπορώ να καταλάβω» ανέφερε ο Τάκης Μπινιάρης. Για τους νέους καλλιτέχνες ανέφερε: «Δεν μπορώ να καταλάβω πως μοιάζουν οι φωνές όλων. Πώς γίνεται αυτές οι φωνές να μοιάζουν, λες και τους έχει γεννήσει ένας πατέρας και μία μητέρα. Έχω δει τραγουδιστή της μόδας να τραγουδά κλασικό τραγούδι και να κρύβομαι κάτω από το κρεβάτι

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Τάκης Μπινιάρης: «Εγώ έβγαλα τη Ραλλία Χρηστίδου κι αντί να κάνει καριέρα, πήγε σε ριάλιτι κι έγινε βουλευτής»

Ο Τάκης Μπινιάρης μίλησε στην Super Κατερίνα για την πορεία του στη μουσική και τα μουσικά ριάλιτι σόου.Ο Τάκης Μπινιάρης μίλησε στην Super Κατερίνα για την πορεία του στη μουσική και τα μουσικά ριάλιτι σόου.«Την Ραλλία Χρηστίδου την έβγαλα εγώ σαν τραγουδίστρια. Κάποια στιγμή έφυγε κι έκανε άλλες συνεργασίες. Νόμιζα ότι θα έκανε καριέρα κι αντί να κάνει πήγε σε ένα ριάλιτι, έγινε τραγουδίστρια μέσα από το ριάλιτι και μετά έγινε βουλευτής. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

«Εγώ έβγαλα την Ραλλία Χρηστίδου κι αντί να κάνει καριέρα, πήγε σε ριάλιτι κι έγινε μετά βουλευτής»

Ο Τάκης Μπινιάρης μίλησε στην Super Κατερίνα για την πορεία του στη μουσική και τα μουσικά ριάλιτι σόου. «Την Ραλλία Χρηστίδου την έβγαλα εγώ σαν τραγουδίστρια. Κάποια στιγμή έφυγε κι έκανε άλλες συνεργασίες. Νόμιζα ότι θα έκανε καριέρα κι αντί να κάνει πήγε σε ένα ριάλιτι, έγινε τραγουδίστρια μέσα από το ριάλιτι και μετά έγινε […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Τάκης Μπινιάρης: "Εγώ έβγαλα την Ραλλία Χρηστίδου κι αντί να κάνει καριέρα, πήγε σε ριάλιτι κι έγινε μετά βουλευτής"

"Τώρα τι πορείες είναι αυτές; Δεν μπορώ να καταλάβω"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»