Δήμητρα Γαλάνη για καταχρήσεις: «Στρεφόμουν εναντίον του εαυτού μου…»

18:00 - 02/01/2023

H Δήμητρα Γαλάνη παραχώρησε συνέντευξη στην ΕΡΤ και την εκπομπή «ΣΤΟΥΝΤΙΟ 4».H Δήμητρα Γαλάνη παραχώρησε συνέντευξη στην ΕΡΤ και την εκπομπή «ΣΤΟΥΝΤΙΟ 4».«Η αγωγή με βοήθησε να μην παρασυρθώ από τα “μπράβο”», εξομολογήθηκε αρχικά, αναφερόμενη στο πώς ισορρόπησε κατά την ανέλιξή της ως καλλιτέχνιδα. Όπως είπε «ήταν δύσκολο παιδί», αλλά και ότι είχε την απόλυτη αποδοχή της οικογένειάς της. «Αισθάνθηκα το μυαλό μου να συμβαδίζει με […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δήμητρα Γαλάνη: «Έχω περάσει διάφορα λούκια, στρεφόμουν εναντίον του εαυτού μου»

H Δήμητρα Γαλάνη έκανε ποδαρικό για το 2023 στο Στούντιο 4, το απόγευμα της Δευτέρας, όπου και συνάντησε τη Νάνσυ Ζαμπέτογλου […] The post Δήμητρα Γαλάνη: «Έχω περάσει διάφορα λούκια, στρεφόμουν εναντίον του εαυτού μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»