Δήμητρα Γαλάνη: «Δεν ήθελα ποτέ να κάνω παιδιά, δεν είχαν καν τη λαχτάρα»

18:54 - 02/01/2023

Καλεσμένη στην εκπομπή «Στούντιο 4» βρέθηκε η Δήμητρα Γαλάνη, το απόγευμα της Δευτέρας 2/1. Η ταλαντούχα To άρθρο Δήμητρα Γαλάνη: «Δεν ήθελα ποτέ να κάνω παιδιά, δεν είχαν καν τη λαχτάρα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δήμητρα Γαλάνη: Δεν ήθελα ποτέ να κάνω παιδιά – Δεν είχα καν την λαχτάρα

Μία εξαιρετικά αποκαλυπτική συνέντευξη παραχώρησε η σπουδαία τραγουδίστρια Δήμητρα Γαλάνη, η οποία ήταν φιλοξενούμενη στην εκπομπή «Στούντιο 4». Μεταξύ άλλων μίλησε για τη μητέρα της και για το πόσο κοκέτα ήταν, σε αντίθεση με εκείνη, καθώς όπως εκμυστηρεύτηκε έβαλε κρέμα στο πρόσωπό της μετά τα 40. «Παρόλο που με πίεζε να βάφομαι και να περιποιούμαι […] The post Δήμητρα Γαλάνη: Δεν ήθελα ποτέ να κάνω παιδιά – Δεν είχα καν την λαχτάρα appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Δήμητρα Γαλάνη: Δεν ήθελα ποτέ να κάνω παιδιά

Δεν είχα καν την λαχτάρα

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»