Κατερίνα Στικούδη: «Θέλω να κάνω μια πολύ σοβαρή ανακοίνωση… και επίσημα πλέον»

21:32 - 04/01/2023

Η Κατερίνα Στικούδη απάντησε σε όσους την ήθελαν να είναι ξανά έγκυος με μια χιουμοριστική ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο Ιnstagram. Η τραγουδίστρια δημοσίευσε ένα βίντεο όπου αναφέρει ότι τα παραπανίσια κιλά που πιθανότατα να βλέπουν κάποιοι ότι πήρε, δεν οφείλονται σε εγκυμοσύνη αλλά σε κουραμπιέδες και μελομακάρονα. Η Κατερίνα Στικούδη με χαμόγελο αλλά και με λίγο εκνευρισμό […] The post Κατερίνα Στικούδη: «Θέλω να κάνω μια πολύ σοβαρή ανακοίνωση… και επίσημα πλέον» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Στικούδη: Η απάντησή της στις φήμες πως είναι έγκυος – «Θέλω να κάνω μια πολύ σοβαρή ανακοίνωση»

Η Κατερίνα Στικούδη θέλησε να απαντήσει στις φήμες πως είναι έγκυος. Η τραγουδίστρια, έλαβε αρκετά σχόλια από διαδικτυακούς της φίλους στα οποία της εύχονταν για τη δεύτερη εγκυμοσύνη της ενώ δεν άργησαν να κάνουν την εμφάνισή τους και δημοσιεύματα για το «ευχάριστο γεγονός». Με ένα βίντεο το οποίο δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, η Κατερίνα Στικούδη έβαλε τα πράγματα στη θέση τους και έκανε μια πολύ… σοβαρή ανακοίνωση. «Θέλω να κάνω μια πολύ σοβαρή ανακοίνωση… και επίσημα πλέον. Φέτος τα Χριστούγεννα έφαγα και μελομακάρονο και κουραμπιέ. Δεν είμαι έγκυος!», απάντησε η Κατερίνα Στικούδη στο βίντεο που δημοσίευσε και δεν έκρυψε την ενόχλησή της για τις φήμες.

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»