Τζόκοβιτς: «Ολοι ξέρουν την άποψη μου»

11:42 - 05/01/2023

Ο Νόβακ Τζόκοβιτς, ο οποίος συμμετέχει στην Αυστραλία στο τουρνουά της Αδελαΐδας, αντιμετώπισε με ψυχραιμία την είδηση πως δεν θα μπορέσει να λάβει...

Διαβάστε Περισσότερα στο Zougla
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νόβακ Τζόκοβιτς: Ολοι ξέρουν την άποψη μου για τα εμβόλια

Ο Νόβακ Τζόκοβιτς, ο οποίος συμμετέχει στην Αυστραλία στο τουρνουά της Αδελαϊδας, αντιμετώπισε με ψυχραιμία την είδηση πως δεν θα μπορέσει να λάβει μέρος στα πρώτα μεγάλα τουρνουά στις ΗΠΑ, καθώς όπως ανακοινώθηκε, παραμένει μέχρι τις 10 Απριλίου η απαγόρευση εισόδου στη χώρα για ανεμβολίαστους επισκέπτες. «Αν είναι έτσι τι να κάνω; Τίποτα. Όλοι ξέρουν την άποψη μου για τα εμβόλια. Δεν είναι κάτι το επίσημο, θέλω να λάβω μέρος σε αυτά τα τουρνουά, αλλά αν ισχύσει η απαγόρευση τότε δεν θα πάω στις ΗΠΑ», τόνισε σχετικά ο 35χρονος Σέρβος σούπερ σταρ, κάτοχος 21 Grand Slam τίτλων. Ο «Νόλε» θα χάσει έτσι και φέτος τα Masters του Indian Wells και του Μαϊάμι, που διεξάγονται μέχρι τις αρχές Απρι

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Τζόκοβιτς: «Ολοι ξέρουν την άποψη μου»

Ο Νόβακ Τζόκοβιτς, ο οποίος συμμετέχει στην Αυστραλία στο τουρνουά της Αδελαϊδας, αντιμετώπισε με ψυχραιμία την είδηση πως δεν θα μπορέσει να λάβει μέρος στα πρώτα μεγάλα τουρνουά στις ΗΠΑ, καθώς όπως ανακοινώθηκε, παραμένει μέχρι τις 10 Απριλίου η [...]

Διαβάστε το στο matrix24.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Zougla

Αυτοκίνητο τυλίχθηκε στις φλόγες στην Εθνική Οδό Αθηνών-Κορίνθου

Θεσσαλονίκη: Άνδρας έσπασε για άγνωστο λόγο τζάμι λεωφορείου ΚΤΕΛ

Τα χάσκι αρνείται να φάει την κροκέτα 

Στο Συμβούλιο Ασφαλείας του ΟΗΕ, ο ΥΠΕΞ των ΗΠΑ κατηγορεί τη Ρωσία για εκβιασμό

Επέστρεψε στα κέρδη το Χρηματιστήριο

Η Ρωσία θα μειώσει τις εξαγωγές πετρελαίου κατά 300.000 βαρέλια ημερησίως τον Σεπτέμβριο