Συγκλονίζει ο Γιώργος Βογιατζής: «Η δεύτερη σύζυγός μου, πήρε τον γιο μου και δεν γύρισε ποτέ»

11:20 - 06/01/2023

Για τις σπουδές υποκριτικής στο Παρίσι, τις δυσκολίες που αντιμετώπισε αλλά και τους τρεις γάμους του To άρθρο Συγκλονίζει ο Γιώργος Βογιατζής: «Η δεύτερη σύζυγός μου, πήρε τον γιο μου και δεν γύρισε ποτέ» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Βογιατζής: «Η δεύτερη σύζυγός μου, πήρε ένα πρωί τον γιο μου και δεν γύρισε ποτέ»

Μια αποκαλυπτική συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα»...

Διαβάστε το στο Zougla

Γιώργος Βογιατζής: «Η δεύτερη σύζυγός μου, πήρε ένα πρωί τον γιο μου και δεν γύρισε ποτέ»

Μια αποκαλυπτική συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» παραχώρησε ο Γιώργος Βογιατζής για την καριέρα του, αλλά και τις δυσκολίες που έχει βιώσει στη ζωή του. «Ξεκίνησα από το Παρίσι για να πάω φαντάρος στην Ελλάδα και “κόλλησα” στη Ρώμη. Δεν επέστρεψα ποτέ. Έχω κοιμηθεί δύο μήνες στο αυτοκίνητο, έχω μείνει 8 ημέρες νηστικός μέχρι που […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ο Γιώργος Βογιατζής συγκλονίζει: «Πήρε τον γιο μου και δεν γύρισε ποτέ»

Σε μια συγκλονιστική εξομολόγηση για την προσωπική του ζωή προχώρησε ο γνωστός ηθοποιός Γιώργος Βογιατζής. Μιλώντας στη δημοσιογράφο Χριστίνα Πατσιώκα και την κάμερα της εκπομπής «Mega Καλημέρα» ο Γιώργος Βογιατζής αποκάλυψε: «Στο Παρίσι είχα δυσκολίες. Κοιμόμουν δυο μήνες στο αυτοκίνητο, είχα μείνει 8 μέρες νηστικός μέχρι που ήρθε ο Φίνος και μου έφερε μερικά χρήματα […] The post Ο Γιώργος Βογιατζής συγκλονίζει: «Πήρε τον γιο μου και δεν γύρισε ποτέ» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»