Συγκινεί η Αντριάνα Παρασκευοπούλου: «Έβαλα στόχο να μείνω ζωντανή από το τροχαίο ατύχημα»

09:56 - 07/01/2023

Η παρουσιάστρια και δημοσιογράφος Αντριάνα Παρασκευοπούλου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Όλα για τη Ζωή μας» και To άρθρο Συγκινεί η Αντριάνα Παρασκευοπούλου: «Έβαλα στόχο να μείνω ζωντανή από το τροχαίο ατύχημα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αντριάνα Παρασκευοπούλου: «Έπρεπε να ζήσω για τα παιδιά μου» - Όσα είπε για το σοβαρό τροχαίο ατύχημά της

H δημοσιογράφος και παρουσιάστρια Αντριάνα Παρασκευοπούλου μίλησε σήμερα (07.01.2023) στον Μιχάλη Κεφαλογιάννη και την εκπομπή εκπομπή «Όλα για τη Ζωή μας» στο MEGA, για το τροχαίο ατύχημα που είχε στο παρελθόν και πώς αυτό το γεγονός άλλαξε τις προτεραιότητες στη ζωή της. Η Αντριάνα Παρασκευοπούλου τόνισε ότι «ήταν ένα τροχαίο ατύχημα, κατά το οποίο με ... Περισσότερα To άρθρο Αντριάνα Παρασκευοπούλου: «Έπρεπε να ζήσω για τα παιδιά μου» - Όσα είπε για το σοβαρό τροχαίο ατύχημά της δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Αντριάνα Παρασκευοπούλου: "Έπρεπε να ζήσω για τα παιδιά μου"

H δημοσιογράφος και παρουσιάστρια Αντριάνα Παρασκευοπούλου μίλησε σήμερα (07.01.2023) στον Μιχάλη Κεφαλογιάννη και την εκπομπή εκπομπή «Όλα για τη Ζωή μας» στο MEGA, για το τροχαίο ατύχημα που είχε στο παρελθόν και πώς αυτό το γεγονός άλλαξε τις προτεραιότητες στη ζωή της.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Αντριάνα Παρασκευοπούλου: «Έπρεπε να ζήσω για τα παιδιά μου»

Για το σοβαρό τροχαίο ατύχημα που είχε πριν μερικά χρόνια μίλησε η Αντριάνα Παρασκευοπούλου στην εκπομπή «Όλα για τη Ζωή […] The post Αντριάνα Παρασκευοπούλου: «Έπρεπε να ζήσω για τα παιδιά μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Αντριάνα Παρασκευοπούλου: "Έπρεπε να ζήσω για τα παιδιά μου"

"Είχα τις αισθήσεις μου, σύρθηκα έξω μόνη μου, δεν καταλάβαινα, είχα αποπροσανατολιστεί"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»