Πρωτοφανής επίθεση σε Αντύπα: Θαμώνας ανέβηκε στην πίστα και τον χτύπησε (vid)

08:02 - 09/01/2023

Την ώρα που ο Αντύπας τραγουδούσε το «είμαι στα χάι μου» ένας θαμώνας του επιτέθηκε στην πίστα.

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αντύπας: Θαμώνας ανέβηκε στην πίστα και άρχισε να τον χτυπάει

Δείτε το απίθανο βίντεο

Διαβάστε το στο in.gr

Αντύπας: Θαμώνας ανέβηκε στην πίστα και άρχισε να τον χτυπάει

Δείτε το απίθανο βίντεο

Διαβάστε το στο tanea.gr

Απίστευτο περιστατικό: Θαμώνας ανέβηκε στην πίστα και χτύπησε τον Αντύπα [βίντεο]

Ένα πραγματικά απίστευτο και πρωτοφανές περιστατικό συνέβη στο νυχτερινό μαγαζί που εμφανίζεται ο γνωστός και αγαπημένος λαϊκός τραγουδιστής Αντύπας, τις προηγούμενες ημέρες… Όλα ξεκίνησαν την ώρα που ο τραγουδιστής βρισκόταν στην πίστα και είχε ξεκινήσει να ερμηνεύει την διαχρονική μεγάλη επιτυχία του «είμαι χάι μου», δεχόμενος πολλά πανέρια με λουλούδια από θαμώνες που διασκέδαζαν στο […] Το άρθρο Απίστευτο περιστατικό: Θαμώνας ανέβηκε στην πίστα και χτύπησε τον Αντύπα [βίντεο] εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Απίστευτο περιστατικό: Θαμώνας ανέβηκε στην πίστα και χτύπησε τον Αντύπα! (βίντεο)

Ένας θαμώνας στο μαγαζί που τραγουδούσε ο τραγουδιστής Αντύπας για άγνωστο ανέβηκε στη πίστα «αγριεμένος» και έφτασε στο σημείο να χειροδικήσει στον τραγουδίστη. Ο γνωστός λαϊκός τραγουδιστής λοιπόν βρισκόταν στην πίστα και μόλις είχε ξεκινήσει να ερμηνεύει την διαχρονική μεγάλη επιτυχία του «είμαι χάι μου», δεχόμενος πολλά πανέρια με λουλούδια… Εκείνη την ώρα λοιπόν ένας […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Πάτρα: Θαμώνας ανέβηκε στη πίστα και χτύπησε τον Αντύπα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένας θαμώνας στο μαγαζί που τραγουδούσε ο τραγουδιστής Αντύπας για άγνωστο ανέβηκε στη πίστα «αγριεμένος» και έφτασε στο σημείο να χειροδικήσει στον τραγουδίστη.Ο γνωστός λαϊκός τραγουδιστής λοιπόν βρισκόταν στην πίστα και μόλις είχε ξεκινήσει να ερμηνεύει την διαχρονική μεγάλη επιτυχία του «είμαι χάι μου», δεχόμενος πολλά πανέρια με λουλούδια… Εκείνη την ώρα λοιπόν ένας θαμώνας […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Αντύπας: Θαμώνας ανέβηκε στην πίστα και τον χτύπησε – Το σοκαριστικό βίντεο

Ένα πραγματικά απίστευτο και πρωτοφανές σκηνικό έλαβε χώρα τις προηγούμενες ημέρες στο νυχτερινό κέντρο που εμφανίζεται ο Αντύπας. Πιο συγκεκριμένα και ενώ ο αγαπημένος λαϊκός τραγουδιστής βρισκόταν στην πίστα, ερμηνεύοντας τη μεγάλη του επιτυχία «Είμαι στα χάι μου», δέχτηκε ξαφνικά επίθεση από θαμώνα του μαγαζιού. Όλα ξεκίνησαν όταν ένας άνδρας ανέβηκε στη σκηνή και αρχικά επιτέθηκε […] The post Αντύπας: Θαμώνας ανέβηκε στην πίστα και τον χτύπησε – Το σοκαριστικό βίντεο appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr

Θαμώνας ανέβηκε στην πίστα και επιτέθηκε στον Αντύπα

Μετά από λίγο, άνθρωποι του μαγαζιού, αλλά και άλλοι θαμώνες ανέβηκαν στην πίστα και απομάκρυναν τον εξαγριωμένο άνδρα.Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε το στο eretikos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

EuroLeague: Πρώτη φορά σε 19 χρόνια που έγιναν τρία... break στα Game 1

Κάνααν: «Ακόμα δεν έχει τελειώσει τίποτα, θα είναι μια μεγάλη σειρά»

Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός: Η πανηγυρική φωτογραφία Παναγιώτη και Γιώργου Αγγελόπουλου

Έρχεται από τον ορίζοντα

ΜακΚίσικ: «Είμαστε ομάδα με πολύ ταλέντο και το δείξαμε με τον καλύτερο τρόπο»

Φαλ: «Δεν είμαστε άνετοι με το 1-0, χρειαζόμαστε τρεις νίκες για το Final Four»