Παύλος Χρηστίδης: Πατέρας για δεύτερη φορά ο πρώην εκπρόσωπος τύπου του ΠΑΣΟΚ

13:00 - 10/01/2023

Μια από τις πιο ευτυχισμένες στιγμές της ζωής του διανύει ο πρώην εκπρόσωπος τύπου του ΠΑΣΟΚ To άρθρο Παύλος Χρηστίδης: Πατέρας για δεύτερη φορά ο πρώην εκπρόσωπος τύπου του ΠΑΣΟΚ δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Παύλος Χρηστίδης: Έγινε πατέρας για δεύτερη φορά

Παύλος Χρηστίδης: Ο πρώην εκπρόσωπος Τύπου του ΠΑΣΟΚ – ΚΙΝΑΛ έγινε μπαμπάς για δεύτερη φοράΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Πατέρας για δεύτερη φορά έγινε ο πρώην εκπρόσωπος Τύπου του ΠΑΣΟΚ, Παύλος Χρηστίδης

Πατέρας για δεύτερη φορά έγινε ο πρώην εκπρόσωπος Τύπου του ΠΑΣΟΚ – Κινήματος Αλλαγής Παύλος Χρηστίδης και θέλησε να μοιραστεί το ευχάριστο νέο μέσα από τους λογαριασμούς του στα social media. Έτσι, ανέβασε στο Facebook φωτογραφία μαζί με τη σύζυγό του, Νάντια και το νέο μέλος της οικογένειας από το δωμάτιο του μαιευτηρίου, γράφοντας χαρακτηριστικά: «Γεννήσαμε!!! Ξενυχτισμένοι. Αλλά πολύ ευτυχισμένοι. Τα κορίτσια μου είναι καλά και εγώ ακόμα καλύτερα». Θυμίζουμε ότι το ζευγάρι έχει αποκτήσει ήδη από τον Σεπτέμβριο του 2020 ένα κοριτσάκι, την μικρή Μπιάνκα, και τώρα απέκτησε πάλι κοριτσάκι.

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Παύλος Χρηστίδης: O πρώην εκπρόσωπος τύπου του ΠΑΣΟΚ έγινε πατέρας για δεύτερη φορά

Σε πελάγη ευτυχίας πλέει ο πρώην εκπρόσωπος τύπου του ΠΑΣΟΚ Παύλος Χρηστίδης, καθώς πριν από λίγες ώρες έγινε για δεύτερη φορά πατέρας. Συγκεκριμένα, νωρίς το πρωί της Τρίτης, η σύζυγος του, Νάντια Μητσάκου έφερε στον κόσμο τη δεύτερη κόρη τους και το ζευγάρι είναι πιο ευτυχισμένο από ποτέ. Το χαρμόσυνο γεγονός ανακοίνωσε ο 40χρονος πολιτικός […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Παύλος Χρηστίδης: Έγινε πατέρας για δεύτερη φορά! Η τρυφερή ανάρτησή του

Πατέρας για δεύτερη φορά έγινε ο Παύλος Χρηστίδης.Πατέρας για δεύτερη φορά έγινε ο Παύλος Χρηστίδης.Ο πρώην εκπρόσωπος τύπου του ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΑΛ και η σύζυγός του Νάντια, απέκτησαν κόρη. Το αγαπημένο ζευγάρι έχει ακόμη μία κόρη. «Γεννήσαμε!!! Ξενυχτισμένοι… Αλλά πολύ ευτυχισμένοι ❤️‍‍‍ Τα κορίτσια μου είναι καλά και εγώ ακόμα καλύτερα. ✨ 10.01.23 ✨» έγραψε ο Παύλος Χρηστίδης στην ανάρτησή του, δημοσιεύοντας φωτογραφία μέσα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Παύλος Χρηστίδης: Έγινε πατέρας για δεύτερη φορά

Μπαμπάς για δεύτερη φορά έγινε ο Παύλος Χρηστίδης. Ο πρώην εκπρόσωπος Τύπου του ΠΑΣΟΚ – ΚΙΝΑΛ μέσα από το προφίλ του στο Facebook κοινοποίησε μια από τις πιο ευτυχισμένες στιγμές που ζει μαζί με τη σύζυγό του Νάντια.

Διαβάστε το στο lykavitos.gr

Παύλος Χρηστίδης: Μπαμπάς για δεύτερη φορά ο πρώην εκπρόσωπος Τύπου του ΠΑΣΟΚ-ΦΩΤΟ

Πατέρας για δεύτερη φορά, έγινε ο Παύλος Χρηστίδης ο οποίος διανύει μια από τις πιο ευτυχισμένες στιγμές της ζωής του. Ο πρώην εκπρόσωπος Τύπου του ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΑΛ μέσα από το προφίλ του στα social media δημοσίευσε μια φωτογραφία μαζί με τη σύζυγό του, Νάντια, ενώ είναι στο μαιευτήριο. «Γεννήσαμε!!! Ξενυχτισμένοι… Αλλά πολύ ευτυχισμένοι. Τα κορίτσια μου […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»