Βασίλης Λεβέντης: «Δεν ήξερα ότι θα με διασωληνώσουν, έχασα τις αισθήσεις μου»

13:54 - 10/01/2023

Ο Βασίλης Λεβέντης βρέθηκε την Τρίτη καλεσμένος στο Πρωινό και αναφέρθηκε στην σοβαρή περιπέτεια που πέρασε, όταν εξαιτίας του COVID-19 […] The post Βασίλης Λεβέντης: «Δεν ήξερα ότι θα με διασωληνώσουν, έχασα τις αισθήσεις μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βασίλης Λεβέντης: «Δεν ήξερα ότι θα με διασωληνώσουν, έχασα τις αισθήσεις μου – Έβλεπα εφιάλτες στην εντατική»

Για τις ημέρες που πέρασε διασωληνωμένος στο νοσοκομείο λόγω κορονοϊού μίλησε ο Βασίλης Λεβέντης στην εκπομπή του Γιώργου Λιάγκα.Για τις ημέρες που πέρασε διασωληνωμένος στο νοσοκομείο λόγω κορονοϊού μίλησε ο Βασίλης Λεβέντης στην εκπομπή του Γιώργου Λιάγκα.«Έμεινα δυόμισι μήνες στο νοσοκομείο, σχεδόν όλο το διάστημα ήμουν σε καταστολή. Όταν είσαι σε καταστολή είσαι απόντας. Δεν μου είπαν ότι θα με διασωληνώσουν. Μπήκα στο νοσοκομείο με κορονοϊό. Από εκεί και πέρα δεν θυμάμαι τίποτα. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Βασίλης Λεβέντης : «Θα κατέβουμε στις επόμενες εκλογές»

«Στην εντατική έβλεπα εφιάλτες ότι πέθαινα»… Την περιπέτεια που είχε με τον κορωνοϊό περιέγραψε ο πρόεδρος της Ένωσης Κεντρώων, Βασίλης Λεβέντης, ενώ μίλησε και για τις επόμενες κινήσεις του κόμματός του. «Θα κατέβουμε στις επόμενες εκλογές, είμαστε κεντρώο κόμμα, δεν μας εκφράζει κανένας άλλος χώρος. Θεωρούμε χρέος μας να κατεβούμε στις εκλογές», σημείωσε στον Ant1. Ο Βασίλης Λεβέντης σημείωσε […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Βασίλης Λεβέντης: "Δεν ήξερα ότι θα με διασωληνώσουν, έχασα τις αισθήσεις μου"

"Έβλεπα εφιάλτες στην εντατική, ότι πέθαινα, ότι με είχαν δεμένο, ότι γινόταν η κηδεία μου..."

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»