Τζόυς Ευείδη: Είμαι ορκισμένη γεροντοκόρη, δεν έχω σύντροφο!

09:26 - 13/01/2023

Η θεατρική παράσταση «Μπαμπάδες με ρούμι» έκοψε τη βασιλόπιτα και εκεί βρέθηκαν οι κάμερες. Η Τζόυς Ευείδη μίλησε για την προσωπική της ζωή και αποκαλύπτει αν έχει κάποιον σύντροφο. «Το δικό μου φλουρί είναι αυτό που ζούμε εδώ. Μου έλειψε πάρα πολύ η δουλειά με το κορονοϊό» Συνέχισε λέγοντας πως δεν έχει σύντροφο και πως […] Διαβάστε τη συνέχεια εδώ Τζόυς Ευείδη: Είμαι ορκισμένη γεροντοκόρη, δεν έχω σύντροφο!

Διαβάστε Περισσότερα στο happytv.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τζόυς Ευείδη: Δεν έχω σύντροφο, είμαι ορκισμένη γεροντοκόρη

«Το δικό μου φλουρί είναι αυτό που ζούμε εδώ στο θέατρο», λέει η Τζόυς Ευείδη. Στο πλαίσιο της κοπής πίτας της παράστασης «Μπαμπάδες με ρούμι» στο θέατρο Αλίκη, η Τζόυς Ευείδη, η Μαρία Λεκάκη και η Σοφία Βογιατζάκη έκαναν δηλώσεις στους ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών. Η εξομολογητική διάθεση της Τζόυς Ευείδη άφησε άφωνη τη Μαρία ... Περισσότερα To άρθρο Τζόυς Ευείδη: Δεν έχω σύντροφο, είμαι ορκισμένη γεροντοκόρη δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ happytv.gr

Συγκινεί η Ελένη Φουρέιρα – Το δημόσιο «ευχαριστώ» στον Αλμπέρτο Μποτία και στη μητέρα της

Το προξενιό της Ιουλίας: «Κάθε γυναίκα της οικογένεια μου προσπαθεί όλη της τη ζωή να ξεφύγει από έναν Ραζίνη»

Το προξενιό της Ιουλίας: «Ο άντρας σου και σε έδιωξε και κράτησε το μωρό»

Ψυχοκόρες: «Η Δήμητρα Ματσούκα σε κάθε επεισόδιο με συγκινεί όλο και περισσότερο με την ερμηνεία της»

Χρύσα Μπανδέλη: Κάνει την έκπληξη με το νέο της medley

Το ναυάγιο: Α ρε Παύλο κρίμα, πολύ κοντά ήσουνα, άλλα ήσουνα και άτυχος. Καλό παράδεισο συνάδελφε!