Ελένη Δήμου: «Κοψ’ την από δω και κοψ’ την από κει, έλεγαν και το έχω πληρώσει»

19:52 - 13/01/2023

Η Ελένη Δήμου παραχώρησε μια συνέντευξη καρδιάς στη δημοσιογράφο Φανή Πλατσατούρα και την κάμερα της εκπομπής Στούντιο 4 το απόγευμα […] The post Ελένη Δήμου: «Κοψ’ την από δω και κοψ’ την από κει, έλεγαν και το έχω πληρώσει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Δήμου: «Κοψ’ την από δω», «κοψ’ την από κει» έλεγαν και το έχω πληρώσει

Μια σπάνια συνέντευξη στην εκπομπή «Στούντιο 4» της ΕΡΤ και στη δημοσιογράφο, Φανή Πλατσατούρα παραχώρησε το απόγευμα της Παρασκευής (13/1) η Ελένη Δήμου. H ταλαντούχα τραγουδίστρια, μεταξύ άλλων, μίλησε για τις σημαντικές της συνεργασίες, τα λάθη στην επαγγελματική της διαδρομή καθώς και την φήμη της σκληρής που έχει στον χώρο του τραγουδιού. Η τραγουδίστρια παραδέχτηκε ότι η Μαρινέλλα ήταν ένας σταθμός στη ζωή της, αφού την συμβούλευε να λάμψει στην σκηνή και έμαθε πολλά. «Θυμάμαι τις συνεργασίες με τον Γιώργο Νταλάρα, την Μαρινέλλα και τον Γιώργο Μαρίνο. Λέω αυτούς τους τρεις γιατί ήταν οι πιο δύσκολοι στη δουλειά μας, οι πιο ατσαλάκωτοι που λέμε. Ο Γιώργος Νταλάρας δεν κατάφερε να σβή

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ελένη Δήμου: «Κοψ’ την από δω και κοψ’ την από κει, έλεγαν και το έχω πληρώσει»

Η Ελένη Δήμου έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή «Στούντιο 4» και μεταξύ άλλων, μίλησε για τις σημαντικές της συνεργασίες, τα λάθη στην επαγγελματική της διαδρομή καθώς και την φήμη της σκληρής που έχει στον χώρο του τραγουδιού. «Θυμάμαι τις συνεργασίες με τον Γιώργο Νταλάρα, την Μαρινέλλα και τον Γιώργο Μαρίνο. Λέω αυτούς τους τρεις γιατί ήταν οι […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ελένη Δήμου: «Κοψ’ την από δω και κοψ’ την από κει, έλεγαν και το έχω πληρώσει»

Μια σπάνια συνέντευξη στην εκπομπή «Στούντιο 4» και στη δημοσιογράφο, Φανή Πλατσατούρα παραχώρησε η Ελένη Δήμου.  To άρθρο Ελένη Δήμου: «Κοψ’ την από δω και κοψ’ την από κει, έλεγαν και το έχω πληρώσει» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»