Συγκλονίζει η μητέρα της Ελένης Τοπαλούδη: Πήγε με τούρτα στον τάφο της κόρης της

21:32 - 15/01/2023

Τα γενέθλιά της θα είχε σήμερα η Ελένη Τοπαλούδη, που στις 28 Νοεμβρίου 2018 βιάστηκε ομαδικώς και δολοφονήθηκε από δύο άντρες στο νησί της Ρόδου. Η μητέρα της Ελένης Τοπαλούδη, Κούλα Αρμουτίδου συγκλόνισε με την ανάρτησή της ανήμερα των γενεθλίων της κόρης της. Συγκεκριμένα πήρε με τον σύζυγό της μια τούρτα και επισκέφτηκαν το μνήμα […] The post Συγκλονίζει η μητέρα της Ελένης Τοπαλούδη: Πήγε με τούρτα στον τάφο της κόρης της appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σπαραγμός: Οι γονείς της Ελένης Τοπαλούδη πήγαν τούρτα γενεθλίων στον τάφο της

Συγκινούν οι γονείς της Ελένης Τοπαλούδη πουβρέθηκαν στον τάφο της κόρης τους, η οποία χθες 15/1 θα είχε τα γενέθλιά της και θα γινόταν 26 ετών. H μητέρα της Ελένης Τοπαλούδη δημοσίευσε μία φωτογραφία και έκανε μια σπαρακτική ανάρτηση. «Ελένη μου, κοριτσάκι μου, ανθέ της Νιότης, θησαυρέ μου. 15/1/1997 – 15/1/2023 Γεννήθηκες και γέμισε η […] Το άρθρο Σπαραγμός: Οι γονείς της Ελένης Τοπαλούδη πήγαν τούρτα γενεθλίων στον τάφο της εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»