Ελένη Τοπαλούδη: Στον τάφο με τούρτα οι γονείς της για τα γενέθλιά της – Η συγκλονιστική ανάρτηση

08:46 - 16/01/2023

Συγκλονίζουν οι γονείς της Ελένης Τοπαλούδη, της νεαρής κοπέλας, η οποία βιάστηκε και σκοτώθηκε στη Ρόδο To άρθρο Ελένη Τοπαλούδη: Στον τάφο με τούρτα οι γονείς της για τα γενέθλιά της – Η συγκλονιστική ανάρτηση δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Τοπαλούδη: Συγκλονίζουν οι γονείς της – Πήγαν τούρτα γενεθλίων στον τάφο της

Η Ελένη Τοπαλούδη θα γινόταν 26 ετών - Οι αναρτήσεις της μητέρας της

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ελένη Τοπαλούδη: Συγκλονίζουν ξανά οι γονείς της - Πήγαν τούρτα γενεθλίων στον τάφο της

Η Ελένη Τοπαλούδη θα έκλεινε τα 26, στις 15/01

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ελένη Τοπαλούδη: Συγκλονίζουν οι γονείς της – Πήγαν τούρτα γενεθλίων στον τάφο της

Οι αναρτήσεις της μητέρας της

Διαβάστε το στο in.gr

Ελένη Τοπαλούδη: Συγκλονίζουν οι γονείς της – Πήγαν τούρτα γενεθλίων στον τάφο της

Οι αναρτήσεις της μητέρας της

Διαβάστε το στο tanea.gr

Ελένη Τοπαλούδη: Οι γονείς της γιόρτασαν τα γενέθλιά της στον τάφο της – Το μήνυμα της μητέρας της

Η Ελένη Τοπαλούδη, που δολοφονήθηκε βάναυσα πριν από περίπου 5 χρόνια στη Ρόδο, θα είχε σαν χθες 15 Ιανουαρίου τα γενέθλιά της. Το νεαρό κορίτσι έζησε μαρτυρικές στιγμές στα χέρια των δύο δραστών, οι οποίοι προτού τη δολοφονήσουν, τη βίασαν. Οι γονείς της Ελένης Τοπαλούδη, Ιωάννης και Κούλα βρέθηκαν στον τάφο της στο Διδυμότειχο με μια τούρτα για τα γενέθλια του παιδιού τους. «Και έρχεται ξαφνικά μια αποφράδα νύχτα που στα γκρεμίζει όλα» Ραγίζει καρδιές η ανάρτηση της μητέρας της Ελένης Τοπαλούδη για τον χαμό της κόρης και τη δικαιοσύνη στη χώρα. «Γεννήθηκες και γέμισε η ζωή μου με αισθήματα χαράς και ευγνωμοσύνης. Ήσουν Ελένη μου ό,τι πιο όμορφο θα μπορούσε να μου συμβεί. Ένα μικρό πλασμ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ελένη Τοπαλούδη: Συγκλονίζουν οι γονείς της – Πήγαν τούρτα γενεθλίων στον τάφο της

Η Ελένη Τοπαλούδη θα γινόταν 26 ετών - Οι αναρτήσεις της μητέρας της. Το άρθρο Ελένη Τοπαλούδη: Συγκλονίζουν οι γονείς της – Πήγαν τούρτα γενεθλίων στον τάφο της εμφανίστηκε πρώτα στο ΕΚΚΛΗΣΙΑ ONLINE.

Διαβάστε το στο ekklisiaonline.gr

Ελένη Τοπαλούδη: Οι γονείς της γιόρτασαν τα γενέθλιά της στον τάφο της

Το μήνυμα της μητέρας της

Διαβάστε το στο news.gr

Ελένη Τοπαλούδη: Συγκλονίζουν οι γονείς της – Πήγαν τούρτα γενεθλίων στον τάφο της

Συγκλονίζουν για ακόμη μία φορά  οι γονείς της Ελένης Τοπαλούδη  που δολοφονήθηκε το 2018. Η Κούλα Αρμουτίδου και ο Γιάννης Τοπαλούδης βρέθηκαν στον τάφο της κόρης τους, η οποία χθες 15/1 θα είχε τα γενέθλιά της και θα γινόταν 26 ετών. H μητέρα της Ελένης Τοπαλούδη δημοσίευσε μία φωτογραφία και έκανε μια σπαρακτική ανάρτηση. Γεννήθηκες […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»