Νίκος Βερλέκης: Αυτός είναι ο λόγος που δεν θέλει να μιλάει για τη σχέση του με την Ειρήνη Παππά

22:46 - 20/01/2023

Καλεσμένος στην εκπομπή «Στούντιο 4» βρέθηκε ο Νίκος Βερλέκης και αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων στη σχέση που είχε στο παρελθόν με την Ειρήνη Παππά ενώ αποκάλυψε τον λόγο που δεν θέλει να αναφέρεται σε αυτήν. «Δεν θέλω να μιλάω για την Ειρήνη Παππά γιατί σέβομαι το όνομα της. Ήταν μια σχέση η οποία έχει περάσει και […] The post Νίκος Βερλέκης: Αυτός είναι ο λόγος που δεν θέλει να μιλάει για τη σχέση του με την Ειρήνη Παππά appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκος Βερλέκης: Η σχέση του με την Ειρήνη Παππά και ο λόγος που δεν θέλει να μιλάει για αυτό

Ο Νίκος Βερλέκης μίλησε χθες (20.01.2023) στην ΕΡΤ για τη σχέση του με την Ειρήνη Παπά και παράλληλα εξήγησε τον λόγο για τον οποίον δεν θέλει να αναφέρεται σε αυτό.  «Δεν θέλω να μιλάω για την Ειρήνη Παπά γιατί σέβομαι το όνομα της. Ήταν μια σχέση η οποία έχει περάσει, έχει τελειώσει και νομίζω πως ... Περισσότερα To άρθρο Νίκος Βερλέκης: Η σχέση του με την Ειρήνη Παππά και ο λόγος που δεν θέλει να μιλάει για αυτό δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»