Σισέ: «Τα λέμε σύντομα οικογένειά μου»

15:46 - 21/01/2023

Ο Τζιμπρίλ Σισέ ανέβασε ένα στόρυ με το οποίο ενημέρωσε πως ξεκίνησε το ταξίδι του για την Ελλάδα για να δώσει το «παρών» στο αυριανό (22/01) ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ.

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σισέ για Παναθηναϊκό: «Τα λέμε σύντομα οικογένειά μου»

Ο Τζιμπρίλ Σισέ και ο Μάρκους Μπεργκ θα βρεθούν την Κυριακή στη Λεωφόρο, καθώς στο περιθώριο του ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ θα βραβευτούν από τους...

Διαβάστε το στο Zougla

Σισέ: «Τα λέμε σύντομα οικογένεια» (ΦΩΤΟ)

Σισέ: «Τα λέμε σύντομα οικογένεια» (ΦΩΤΟ) 21/01/2023 Ο Παναθηναϊκός θα αντιμετωπίσει αύριο τον ΠΑΟΚ για την 19η αγωνιστική της Super League 1, με τους «πράσινους» να συνεχίζουν τις βραβεύσεις παλιών ποδοσφαιριστών που φόρεσαν τη φανέλα του Παναθηναϊκού. Ανάμεσα σε αυτούς που θα βρεθούν στη Λεωφόρο θα είναι και ο Τζιμπρίλ Σισέ. Ο Γάλλος πρώην επιθετικός του «τριφυλλιού» ταξιδεύει με προορισμό την Ελλάδα και ανέβασε μια φωτογραφία μέσα από το αεροπλάνο, στέλνοντας το μήνυμά του στους οπαδούς των «πράσινων» γράφοντας: «Τα λέμε σύντομα οικογένειά μου». Δείτε τη φωτογραφία του:  

Διαβάστε το στο filathlos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

Άρης Λεμεσού: «Παρελθόν» ο Σίντενφελντ

Άνοια: Θέλεις να μειώσεις τις πιθανότητες εμφάνισής της; 3 πράγματα που πρέπει να λάβεις υπόψη σου

Ολυμπιακός: Δεν ταξιδεύει στη Βαρκελώνη ο Παπανικολάου λόγω ίωσης

Άστον Βίλα: Ανανέωσε έως το 2027 ο Έμερι!

Μπαρτσελόνα: Γερό μπάσιμο της Nike για τη φανέλα και κοντά σε νέα ιστορική συμφωνία!

Σχορτσανίτης: «Θέλω να προκριθεί η Μακάμπι αλλά πιστεύω ότι θα περάσει ο Παναθηναϊκός»