Δήμητρα Αλεξανδράκη: Ξεσπάει δημόσια για τα σχόλια περί ανορεξίας – «Αν με βλέπατε στα 80 κιλά θα μου λέγατε ότι είμαι υγιής;»

12:48 - 23/01/2023

Η Δήμητρα Αλεξανδράκη είναι υπέρμαχος της υγιεινής διατροφής και της γυμναστικής και διατηρεί ένα άκρως καλογυμνασμένο To άρθρο Δήμητρα Αλεξανδράκη: Ξεσπάει δημόσια για τα σχόλια περί ανορεξίας – «Αν με βλέπατε στα 80 κιλά θα μου λέγατε ότι είμαι υγιής;» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δήμητρα Αλεξανδράκη: Έξαλλη για τα σχόλια περί ανορεξίας – «Κάποιοι στερείστε νοημοσύνης»

Η Δήμητρα Αλεξανδράκη δέχθηκε κάποια σχόλια για το σώμα της στο instagram και πως πάσχει από ανορεξία. Η απάντησή της ήρθε αφού ανέβηκε στη ζυγαριά. Το μοντέλο λατρεύει την υγιεινή διατροφή και μάλιστα έχει δημοσιεύει stories την ώρα που μαγείρευε, γι’ αυτό κιόλας κρατάει σε τόσο καλή φόρμα τη σιλουέτα της. Συγκεκριμένα, η Δήμητρα Αλεξανδράκη ανέφερε: «Έχω παρατηρήσει από αρκετές γυναίκες να μου λένε ότι είμαι ανορεξική αλλά και από άνδρες. Δεν ξέρω γιατί έχουν μπερδευτεί τόσο πολύ. Το να κάνεις σωστή διατροφή και γυμναστική αυτό δεν σε κάνει να είσαι ανορεξικός. Ίσα – ίσα σε κάνει να είσαι υγιής. Τα έχουμε μπερδέψει λιγάκι όλα, δεν ξέρω γιατί συμβαίνει αυτό. Το μόνο σίγουρο ε

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Αν με βλέπατε στα 80 κιλά θα μου λέγατε ότι είμαι υγιής;» (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Δήμητρα Αλεξανδράκη ζυγίστηκε σε Instagram Story της και ξέσπασε για τα σχόλια που τη θέλουν να είναι ανορεξική.

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Survivor 2024: H Ευγενία Μπόρλα αποχώρησε από το ριάλιτι επιβίωσης

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Παρασκευή 29 Μαρτίου 2024

Χρήστος Σαντικάι για Λάουρα Νάργες: «Είναι πιο αυστηρή ως μαμά, θα θέλαμε ένα ακόμη παιδί»

Μέγκι Ντρίο: «Τους έπιασα στα πράσα στο εξοχικό μου στη Χαλκιδική – Δούλευαν μαζί και τα λέγανε με άλλη γλώσσα»

Σωτήρης Κοντιζάς: Η απουσία του κριτή από το MasterChef – «Δεν είμαστε όλοι καλά, δεν ακολούθησε τις οδηγίες»

6 trends από τα 90’s που έχουν πάλι την προσοχή μας